Kim jest Piotr Pająk, zawodnik FAME MMA?

2020-10-18 16:55
Kim jest Piotr Pająk, zawodnik FAME MMA?
Autor: Instagram / Piotr Pająk Kim jest Piotr Pająk, zawodnik FAME MMA?

Piotr Pająk - kim jest zawodnik FAME MMA 8? Piotr Pająk jest jednym z bohaterów nadchodzącej gali FAME MMA. Kilka dni temu potwierdzono podpisanie kontraktu z bohaterem YouTube'owego kanału "Podróże Wojownika". Pająk będzie niekwestionowanie jedną z gwiazd FAME MMA z największymi umiejętnościami w sportach walki. Kim jest Piotr Pająk, zawodnik FAME MMA i uczestnik gali FAME MMA 8?

Kim jest Piotr Pająk, zawodnik FAME MMA?

Wielkimi krokami zbliża się ósma odsłona organizacji FAME MMA. Walką wieczoru będzie pojedynek Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem - dwóch popularnych YouTuberów. Wcześniej na karcie walk znalazł się nowy nabytek federacji, Piotr Pająk. - Oficjalnie mogę ogłosić że jestem nowym zawodnikiem FAME MMA. Przeciwnika poznacie jutro (podczas konferencji prasowej w niedzielę - dop. red.)! Będzie to mocno sportowa walka - napisał na swoim Instagramie. Pająk jest znany z prowadzenia na YouTube swojego kanału "Podróże Wojownika". To tam dokumentuje swoje wyjazdy wielokrotnie związane ze światem MMA.

Jego kanał na YouTube śledzi ponad 110 tysięcy osób. Profil na Instagramie obserwuje ponad 40 tysięcy użytkowników portalu społecznościowego. Jak chwali się na swoim Instagramie, zwiedził 58 krajów. Na swoim koncie ma tytuł mistrza świata WFMC MMA. Zdobył purpurowy pas w brazylijskim jiu-jitsu, który otrzymał od Rogera Gracie, z legendarnego rodu Gracie.

Toczył już amatorskie pojedynki w formule MMA. Według portalu Sherdog.com, ostatni raz mierzył się w klatce podczas FightStar Championship 13 z Guisseppe Daveyem w grudniu 2017 roku. - Nigdzie nie zarobię takich pieniędzy jak w Fame MMA - otwarcie mówił w lutym tego roku w wywiadzie na kanale Sporty-walki.org.

Najnowsze