Krzysztof Głowacki po spektakularnym nokaucie na "Glebie" na Colosseum 2: Mam ten instynkt | Andrzej Kostyra

2023-06-09 7:50

Nie można było wymarzyć sobie lepszego wejścia do KSW! Były mistrz świata w boksie organizacji WBO Krzysztof Głowacki (37 l., 1-0) zadebiutował w największej europejskiej organizacji MMA w fenomenalnym stylu. Już w pierwszej rundzie znokautował mistrza walk na gołe pięści Patryka "Glebę" Tołkaczewskiego.

O tym nokaucie pisze cały świat - od Stanów Zjednoczonych po Europę. "Główka" znokautował Tołkaczewskiego, znajdując się na plecach w dosiadzie. Potężny lewy położył spać "Glebę", który dość długo dochodził do siebie. Debiutant w poniedziałkowe wczesne popołudnie pojawił się w redakcji "Super Expressu" na rozmowę z Andrzejem Kostyrą.

Głowacki o debiucie w KSW: Mam instynkt!

- Niewiele osób potrafiłoby się skręcić tak z parteru i uderzyć całym ciałem. Ćwiczyliśmy coś takiego z Piotrem Strusem. Przyjmowałem na blok dwa-trzy ciosy i uderzałem. Zawsze powtarzałem, że mam ten instynkt - mówił Głowacki na kanale KOstyra SE na YouTube.

"Główka" został też zapytany, czy zdarzało mu się już wyprowadzać takie ciosy, ale w "nieformalnych pojedynkach", jakichś starciach ulicznych. - Coś tam się kiedyś zdarzyło. Efekt był taki sam. Ale oczywiście tylko na treningu - mówił z przymrużeniem oka Głowacki.

Czy na gali KSW: Colosseum 2 narodziła się nowa gwiazda organizacji? To bardzo możliwe!

Oglądaj cały wywiad Andrzeja Kostyry z Krzysztofem Głowackim w materiale wideo.

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze