KSW 66 TV NA ŻYWO KSW 66 GDZIE OGLĄDAĆ? KSW 66 LIVE w INTERNECIE 15.01. KSW 66 NA KTÓRYM KANALE? KSW 66 TRANSMISJA TV i w INTERNECIE

2022-01-15 14:42
KSW 66
Autor: Instagram/ksw_mma KSW 66 TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ?

KSW 66 TV NA ŻYWO KSW 66 GDZIE OGLĄDAĆ? KSW 66 LIVE w INTERNECIE 15.01. KSW 66 NA KTÓRYM KANALE? KSW 66 TRANSMISJA TV i w INTERNECIE. Zaledwie miesiąc przerwy zafundowali nam włodarze KSW pomiędzy kolejnymi galami. Po emocjonującym KSW 65 przyszedł czas na nie mniej ciekawe KSW 66. W sobotni wieczór zobaczymy dwie walki o pas mistrzowski, a po długiej przerwie do KSW wróci Borys Mańkowski. KSW 66 TV NA ŻYWO. KSW 66 GDZIE OGLĄDAĆ DZISIAJ 15.01. KSW 66 w INTERNECIE.

KSW 66 GDZIE OGLĄDAĆ? KSW 66 NA ŻYWO w TV TRANSMISJA LIVE 15.01

Niespełna miesiąc temu doszło do jednej z najciekawszych gal KSW w historii federacji. Walka, która elektryzowała polskie MMA, a więc starcie Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem zakończyło się efektownym zwycięstwem reprezentanta Chorwacji. Emocje po tym pojedynku ledwo opadły, a już trzeba skupiać się na tym, co wydarzy się podczas KSW 66. A będzie działo się nie mniej ciekawie. Włodarze KSW znów przygotowali bardzo ciekawą kartę walk, w której przewidziano dwie walki mistrzowskie. Pierwszą z nich będzie rywalizacja Tomasza Narkuna z Ibragimem Chuzhigaevem w wadze półciężkiej. Rosjanin w sobotni wieczór zadebiutuje w polskiej federacji. Wcześniej stoczył 20 walk, z których aż 15 padło jego łupem. Narkun natomiast na gali KSW 60 przegrał z Philem De Friesem i na pewno będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę. Zadanie nie będzie łatwe. W walce wieczory zobaczymy drugi pojedynek o pas.

KSW 66 LIVE w INTERNECIE. KSW 66 NA KTÓRYM KANALE oglądać KSW 66 TV NA ŻYWO

Na zakończenie gali KSW 66 w klatce pojawi się mistrz wagi lekkiej, Marian Ziółkowski. Jego rywalem będzie doskonale znany Borys Mańkowski, który wraca do KSW po dłuższej przerwie. - Borys nie bił się na przestrzeni pięciu rund, a ruchliwość męczy. Nigdy nie wyszedł do czwartej rundy. Musi mieć szacunek i wiedzieć o tym. To nie są trzy rundy, gdzie można zrobić ogień. Jak ktoś nie ma twardej kondycji, to może go brutalne odciąć. Mańkowski jest mądrym człowiekiem i musi mieć to w głowie. Nie zdziwię się, jak będzie chciał zrobić ogień od pierwszych rund - powiedział Ziółkowski przed sobotnią galą.

Gala KSW 66 odbędzie się w sobotę 16 stycznia. TRANSMISJA z gali KSW 66 dostępna będzie na platformie Viaplay. Cena miesięcznej subskrypcji to 34 zł. Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00. Relacja z KSW 66 NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze