Legendarny zapaśnik pokazał NAGIE ZDJĘCIE z żoną. Chował jej piersi w swoich dłoniach

2020-07-06 12:39 Bol
Randy Orton z żoną
Autor: Instagram / Randy Orton Randy Orton z żoną

Jest jednym z najsłynniejszych zapaśników w historii. Randy Orton to zawodnik organizacji WWE, który dalej zachwyca swoimi umiejętnościami. "Żmiji" zebrało się na wspomnienia. Na Instagramie opublikował bardzo intymne zdjęcia ze swoją żoną. Para była na nich kompletnie naga. Orton skrywał biust swojej ukochanej w dłoniach.

Randy Orton to jeden z najbardziej utytułowanych zapaśników w historii. Zna go dosłownie każdy fan wrestlingu na świecie. Zawodnik organizacji WWE walczył w main eventach najważniejszej gali w roku, Wrestlemanii, a na swoim koncie miał niejednego trofeum. Dziewięciokrotny posiadacz pasa WWE Championship, czterokrotny król wagi ciężkiej, triumfator turniejów Royal Rumble czy Money in the Bank. Jego wszystkich osiągnięć nie sposób wymienić.

Kostecki trzy dni przed śmiercią dzwonił do żony. Padły wstrząsające słowa [WIDEO]

Choć w ringu udaje bardzo brutalnego, to tak naprawdę jest bardzo rodzinnym, wrażliwym facetem. Ostatnio na Instagramie przyznał, że przeglądał wspólne zdjęcia z ukochaną żoną. W galerii znalazł kilka bardzo odważnych fotografii. Pozował do nich nago ze swoją miłością życia. - Im starszy się staję, tym bardziej ją kocham, tym bardziej mi się podoba i nie mogę doczekać się momentu, gdy dodam zdjęcia do albumu z kolejnych dekad spędzonych z nią. Na zawsze będę w pełni Twój. Kocham Cię, kochanie - napisał na Instagramie.

Najnowsze