Mamed Khalidov rozbił Mariusza Pudzianowskiego na gali XTB KSW 77

i

Autor: KSW / materiały prasowe Mamed Khalidov rozbił Mariusza Pudzianowskiego na gali XTB KSW 77

Oficjalnie!

Mamed Khalidov oficjalnie na XTB KSW Colosseum 2! Wszystko się potwierdziło, mistrz zamieścił komunikat!

2023-02-27 17:46

Mamed Khalidov oficjalnie potwierdził plotki mówiące na swój temat! Mistrz MMA zamieścił na swoich mediach społecznościowych krótki komunikat, w którym poinformował, że rzeczywiście będzie walczył na XTB KSW Colosseum 2, zaplanowanym na czerwiec 2023. Informacja legendarnej postaci KSW spotkała się z wielkim odzewem ze strony fanów.

Mamed Khalidov potwierdził jedną z głośniejszych plotek, które pojawiły się w ostatnim czasie na jego temat. Media i kibice spekulowali, że legenda KSW pojawi się na gali XTB KSW Colosseum 2, która rozgrywana będzie trzeciego czerwca 2023 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Ostatecznie, samą informację potwierdził sam mistrz, krótką publikacją na swoich mediach społecznościowych.

Mamed Khalidov oficjalnie na XTB KSW Colosseum 2! Mistrz potwierdził spekulacje

Gala XTB KSW Colosseum 2 będzie miała szczególne znaczenie dla fanów polskich sportów walki. Na imprezie, która ma odbyć się na PGE Narodowym w Warszawie będziemy świadkami wielu wspaniałych pojedynków, które rozgrzeją miłośników MMA. Przez pewien czas media i kibice łączyli z udziałem na imprezie prawdziwą legendę federacji, a więc Mameda Khalidova, który potwierdził dziś, tj. 27.02.2023 r. udział w imprezie krótkim komunikatem na swoich mediach społecznościowych.

- Witam was kochani, już oficjalnie potwierdzone - napisał Mamed Khalidov na swoich mediach społecznościowych.

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem?
Najnowsze