Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

szuka odpowiedzi

Mariusz Pudzianowski ma ogromną zagwozdkę! To pytanie nie daje mu spokoju, musiał zwrócić się do fanów

2023-01-06 9:32

Mariusz Pudzianowski znany jest z tego, że w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie i często publikuje przeróżne posty, w których zwraca się również do swoich fanów. Tym razem gwiazdorowi KSW nie daje spokoju pewna myśl związana z... pogodą. Ze swoją zagwozdką postanowił zwrócić się do swoich fanów w mediach społecznościowych.

To, co jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia, dziś jest standardem w przypadku wielu sportowców oraz gwiazd sportu. Chodzi tutaj oczywiście o ich zaangażowanie w media społecznościowe oraz bezpośredni kontakt z fanami, a w tym aspekcie Mariusz Pudzianowski wiedzie prym. Gwiazdor KSW idealnie odnajduje się w sieci i często nie tylko publikuje kolejne posty, ale także wchodzi w interakcję ze swoimi fanami, odpisując im na komentarze, nawet te nieprzychylne. Tym razem postanowił podzielić się swoją zagwozdką. 

Mariusz Pudzianowski musiał podzielić się pytaniem, które nie daje mu spokoju. Gwiazdor KSW ma zagwozdkę

"Pudzian" regularnie dzieli się w sieci swoimi przemyśleniami nie tylko na temat sportu oraz aktualnych wydarzeń sportowych, ale chętnie porusza również inne tematy, takie jak chociażby pogoda. Nie inaczej było w tym przypadku, bowiem po wejściu w nowy rok, gwiazdor KSW zastanawia się nad tym, jakie warunki będą panowały w kolejnych dniach. 

Mariusz Pudzianowski ma ogromną zagwozdkę! To pytanie nie daje mu spokoju, musiał zwrócić się do fanów

- Tak se siedzę i se myśle, czy będzie śnieg, czy nie będzie - napisał w mediach społecznościowych Mariusz Pudzianowski, przy okazji pytając swoich fanów, co oni sądzą na ten temat. Część internautów nie ukrywała, że w ostatnim czasie takie treści publikowane przez gwiazdora KSW nie cieszą się największym uznaniem. - Coś mi średnio siedzisz Panie ostatnio… :/ Takie sztuczne pompowanie - wypalił jeden z fanów.

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Artur Szpilka - Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze