Mariusz Pudzianowski, Jarosław Kaczyński

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express, Tomasz Radzik/Super Express Mariusz Pudzianowski, Jarosław Kaczyński

Mocne słowa!

Mariusz Pudzianowski uderzył w rząd PiS! To dla niego koszmar, nie potrafił ukryć wściekłości

2022-08-26 8:12

Mariusz Pudzianowski to nie tylko wybitny strongman i doświadczony zawodnik MMA. To także przedsiębiorca, który od latu prowadzi własne interesy. Niejednokrotnie legenda KSW pokazywała, jak w czasie wolnym od treningów dogląda osobiście swoich biznesów i pracuje na swój dobrobyt. Niestety, okazuje się to coraz trudniejsze, o czym Pudzianowski opowiedział w programie Biznes Misja na YouTube.

Mariusza Pudzianowskiego nie trzeba przedstawiać fanom sportów walki. Były strongmen, mimo skończenia w lutym tego roku 45 lat, nie zamierza wcale kończyć swojej kariery i jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego, to jeszcze parę razy powinniśmy zobaczyć go w klatce KSW. Pudzianowski od początku wiedział, że kariera sportowca (w jego przypadku i tak przeciągnięta do maksimum) jest dość krótka, a pieniądze w niej zarobione mogą się szybko skończyć. Dlatego od lat inwestuje on w inne przedsięwzięcia, takie jak choćby firma transportowa, o której często Pudzianowski opowiada w mediach społecznościowych. Prowadzenie własnego biznesu to jednak duże wyzwanie i jak sam zawodnik przyznaje, staje się to coraz trudniejsze. W pewnej chwili nazwał to wprost koszmarem i nie wzbraniał się przed krytyką niektórych działań obecnego rządu.

Po latach Mariusz Pudzianowski wrócił do tego, co kocha. Zaskoczył tym wielu

"Bombardier" chce rewanżu z "Pudzianem" po zbiciu "Stiflera" na PRIME MMA 2!

Pudzianowski atakuje PiS. Zawodnik MMA nie przebiera w słowach

Mariusz Pudzianowski był wyraźnie zdenerwowany, gdy w programie Biznes Misja opowiadał o prowadzeniu swojej działalności. – Papierek papierkiem goni. Jeżeli chcę zamówić paliwo, GPS-y […] chcę zamówić gaz – papierek, papierek, papierek. Zamówię gaz, nie zgłoszę – kara. To – kara, to – kara. Zamiast coś robić, ja muszę siedzieć i papierki wypełniać. Jest po prostu utrudnione prowadzenie działalności gospodarczej, dzisiaj to koszmar niesamowity – podkreślił wyraźnie zdenerwowany Pudzianowski – Momentami mi się już po prostu odechciewa – dodał.

Arkadiusz Tańcula na gorąco po zadymie z Murańskimi przed FAME 15! Szczerze o Szalonym Reporterze "Był w szoku" [TYLKO U NAS]

Zawodnik KSW odniósł się także do słów prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. – Pewien pan powiedział „nie umiesz, to nie prowadź". A kto ci zapłaci te podatki? Jak powiesz tak jednemu, piątemu, dziesiątemu? (…) skąd będziesz miał te pieniążki na to? No z nieba nie pójdą. Chyba, że maszynką – jak teraz – doprodukowali tych pieniążków, bo w bankach się widziało, że tylko nowe numerek po numerku – grzmiał dalej Mariusz Pudzianowski – No i skąd ta inflacja jest? Bo tych pieniążków się naprodukowało bez pokrycia. No i potem mamy problem, że euro kosztuje prawie 5 złotych teraz – wyjaśnił zawodnik MMA. Narzekał także na ciągłe zmiany w prawie podatkowym, które również nie pomagają przedsiębiorcom.

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Khalidov?
Listen to "Rząd postępuje bez myśli przewodniej. Problem z węglem mamy na własne życzenie - Janusz Steinhoff [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]" on Spreaker.
Najnowsze