Marta Linkiewicz szczerze na kanapie Wojewódzkiego o seksie. Nawet Muniek musiał skomentować, mocne wyznanie

2022-04-20 10:09

Marta Linkiewicz wystąpiła w show Kuby Wojewódzkiego, co spotkało się z bardzo mieszanym odbiorem ze strony telewidzów. W pewnym momencie gwiazda Fame MMA zdecydowała się na bardzo mocne wyznanie na temat swojego życia seksualnego. Było bardzo gorąco, a wszystko skomentować musiał nawet Muniek Staszczyk, który także był gościem show.

Marta Linkiewicz była gościem show Kuby Wojewódzkiego, co wzbudziło wielkie kontrowersje ze strony fanów programu i telewidzów. Mimo że celebrytka znana z występów w federacji Fame MMA bardzo mocno stawiała w swojej rozmowie na wątki sportowe, pokusiła się o dość mocne wyznanie na temat seksu. Takich słów nikt nie mógł się spodziewać.

Linkiewicz popłakała się u Wojewódzkiego. Powiedziała o rodzinie i życzeniach śmierci, mocne wyznanie

Marta Linkiewicz szczerze o seksie na kanapie Wojewódzkiego. Mocne wyznanie

Mimo że Marta Linkiewicz znana jest z pokazywania uroków swojego ciała na mediach społecznościowych, to jak sama podkreślała w show "Kuby Wojewódzkiego", daleko jej od szukania przypadkowych partnerów seksualnych. W pewnym momencie programu dziennikarz zacytował widzom jeden z wpisów Linkimaster, w którym ona sama dość wulgarnie wyraziła się na temat stosunków seksualnych,  lepiej ruch** niż być ruch***". Na jej słowa z Instagrama zareagował sam Staszczyk, który zasugerował, że może lepiej po prostu kochać. Odpowiedź celebrytki mogła być tylko jedna.

- Z wiekiem uważam, że bardziej chodzi o miłość niż o samo je...ie - powiedziała gwiazda.

Iga Świątek zagra na Legii! Mamy oficjalne potwierdzenie, decyzja zapadła!

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Marta Linkiewicz szczerze o wielkim hejcie, jaki ją dopadł. Jej bliscy bardzo cierpieli

W wystąpieniu Linkiewicz u Wojewódzkiego nie brakowało wielkich emocji, chociażby w momencie, w którym gwiazda powiedziała o groźbach, jakie dostawali jej najbliżsi. 

-  Często miałam takie sytuacje, że ludzie życzyli mi śmierci, mojej rodzinie życzyli śmierci - mówiła celebrytka, nie mogąc ukryć łez.

Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze