Mariusz Pudzianowski w BRUTALNEJ WALCE?! Poważne WYZWANIE, krew się poleje STRUMIENIAMI

2020-11-21 14:39 ŁOLI
Piotr Szeliga i Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram Piotr Szeliga/ Mariusz Pudzianowski

Piotr "Szeli" Szeliga podczas najbliższej gali Fame MMA 8 zmierzy się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, jednak już od dawna słychać o jego kolejnym starciu, podczas którego miałby się zmierzyć z Mariuszem Pudzianowskim. Wcześniej "Szeli" próbował swoich sił w walce z Krystianem Pudzianowskim i wygrał tą walkę. Jak zapowiada, na kolejnego z braci "Pudzianów" również jest gotowy i chętnie przyjąłby takie wyzwanie, nawet jeśli zawodnicy mieliby bić się na gołe pięści.

Fani sztuk walki mieli już okazję zobaczyć pojedynek Szeliga - Pudzianowski, jednak wtedy "Szeli" mierzył się z Krystianem, młodszym bratem Mariusza. Na najbliższej gali Fame MMA Piotr Szeliga mierzyć się będzie z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, jednak myślami jest już nieco dalej. Jak sam przyznał w rozmowie z "Super Expressem" po gali ważenia przed walką z "Bestią", w dalszym ciągu jest zainteresowany pojedynkiem z Mariuszem Pudzianowskim. Pojedynek miałby odbyć się na gołe pięści, co również nie przeszkadza Szelidze. Problemem dla najbliższego rywali "Bestii" miałaby nie być także ewentualna różnica wagi pomiędzy nim, a jego rywalem. - Jak najbardziej przyjąłbym propozycję takiej walki. Koniecznie zobaczcie poniższe wideo i poznajcie więcej szczegółów. 

Zusje POKAZAŁA swoją drugą twarz. Mroczna zawodniczka NIE SZCZĘDZIŁA ŁEZ [TYLKO U NAS]

Szeliga kontra Mariusz Pudzianowski na GOŁE PIĘŚCI?! FAME MMA 8
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze