Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

nieprawdopodobne dane

Przed walką Khalidova z Pudzianowskim, kibice mogą się złapać za głowę! Te informacje wprawiają w osłupienie, nieprawdopodobny wyczyn

2022-12-09 12:05

Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski to bez dwóch zdań dwie legendy federacji KSW, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia ich walkę wieczoru podczas gali KSW 77: XTB. Od dłuższego czasu, kiedy tylko Mamed lub "Pudzian" wychodzą do klatki, ma to miejsce w main evencie, jednak kibice KSW mogą się złapać za głowę po uświadomieniu sobie, jak wiele takich walk wieczoru już za nimi.

Zestawienie Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem w walce wieczoru KSW 77: XTB, która odbędzie się już za kilka dni w Arenie Gliwice, elektryzuje kibiców sportów walki od dłuższego czasu i trudno się dziwić. Zarówno Khalidov, jak i "Pudzian" zaliczają się nie tylko do grona największych gwiazd, ale również legend federacji KSW. Przed starciem, Mamed Khalidov postanowił opowiedzieć nieco o obawach, a właściwie ich braku, a teraz federacja KSW postanowiła uzmysłowić kibicom, jak wielkimi postaciami w polskim MMA są Khalidov i Pudzianowski.

Nieprawdopodobne liczby Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego przed walką na KSW 77! Aż trudno w to uwierzyć

Od dłuższego czasu "Pudzian" i Mamed mają status ikon KSW i gdy tylko wchodzili do oktagonu, miało to miejsce podczas walki wieczoru. Nie wszyscy mogą jednak zdawać sobie sprawę z tego, jak wiele takich sytuacji było podczas ich karier. A okazuje się, że do tej pory Pudzianowski i Khalidov łącznie brali udział w main evenentach aż 31 razy!

Przed walką Khalidova z Pudzianowskim kibice mogą się złapać za głowę! Te informacje wprawiają w osłupienie, nieprawdopodobny wyczyn

Przed walką Khalidov - Pudzianowski na gali KSW 77: XTB, federacja postanowiła opublikować dane, na których gołym okiem widać dominację legend KSW pod względem udziału w walkach wieczoru. Na czele stawki stoi Mamed Khalidov, który do tej pory wychodził do main eventu aż 18 razy. Za jego plecami uplasował się oczywiście Mariusz Pudzianowski, który miał okazję występować w 13. walkach wieczoru. Dalej jest Phil De Fries, który "tylko" siedem razy walczył jako bohater najważniejszej walki na gali. 

Zobaczcie, jaką formę przed walką z Pudzianowskim zrobił Mamed Khalidov, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?
Najnowsze