Szef FAME MMA ujawnia! Federacja pozwie Don Kasjo, w tle ogromne pieniądze [TYLKO U NAS]

2022-02-21 12:44
Krzysztof Rozpara
Autor: YouTube/ KoloSEum FAME MMA pozwie Don Kasjo, Krzysztof Rozpara ujawnia

Wszystko wskazywało na to, że rozstanie Don Kasjo z federacją FAME MMA przebiegnie w przyjacielskich relacjach, jednak z czasem okazało się, że była już federacja Kasjusza nie ma zamiaru tak łatwo odpuścić i zamierza dochodzić swoich praw, nawet przed sądem. Wszystko przez warunki umowy Don Kasjo z FAME MMA, a dokładnie zapis o zakazie konkurencji. Jak się okazuje, w grze są ogromne pieniądze.

Kiedy Kasjusz Życiński został zaprezentowany jako jeden z włodarzy nowej frak fightowej federacji PRIME MMA, wielu fanów "Don Kasjo" mogło przeżyć niemały szok - podobnie jak włodarze federacji FAME MMA, z którą do tej pory związany był Życiński. Początkowo wydawało się, że rozstanie Don Kasjo z FAME MMA będzie miało przyjacielski charakter, jednak z czasem okazało się, ze sprawa nie jest taka prosta. Włodarze FAME MMA twierdzą bowiem, że Don Kasjo złamał warunki swojej umowy z federacją, wchodząc do oktagonu PRIME MMA i walcząc z Mateuszem Murańskim. Wszystko wskazuje na to, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie, co zdradził nam jeden z szefów federacji.

Dziewczyna Don Kasjo nie mogła już tego dłużej ukrywać! Ujawniła, jak naprawdę wygląda związek z Kasjuszem, taki jest na co dzień 

FAME MMA pozwie Don Kasjo! W grze góra pieniędzy, chodzi o milion złotych

Jak się okazuje, w grze są ogromne pieniądze i FAME MMA nie cofnie się przed skierowaniem sprawy na wokandę. - Kasjusz złamał warunki umowy, którą miał wcześniej zawartą. W kontrakcie paragrafy określają jasno zobowiązania obydwóch stron w tej relacji. Są tam też paragrafy, które mówią o zobowiązaniach zawodnika przez określony czas po rozwiązaniu, zakończeniu lub wypowiedzeniu umowy i właśnie te Kasjusz naruszył. Jesteśmy więc uprawnieni do naliczenia kar umownych, które właśnie zostały naliczone i będziemy je egzekwować. Nawet jeśli będzie to wymagało zaangażowania sądu - wyznał w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Rozpara. Jeden z szefów federacji FAME MMA potwierdził chwilę później słowa Sylwestra Wardęgi, które usłyszeliśmy podczas konferencji prasowej, że kwota ta oscyluje wokół miliona złotych. Zobaczcie całą rozmowę z Krzysztofem Rozparą, zaglądając do naszego materiału wideo.

Zapytali Normana Parke'a, co myśli o Marcinie Najmanie. Niepopularna opinia. "Wielu ludzi pie***..."

Sonda
Czy podobała ci się gala PRIME MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze