Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Prawda wyszła na jaw!

Tak Kamila Wybrańczyk nazywa swojego ukochanego. Pokazała jego zdjęcie i prawda wyszła na jaw, nie mogła wyjść z zachwytu

2022-08-26 15:58

Kamila Wybrańczyk postanowiła wyjawić jeden z sekretów swojego związku! Ukochana Artura Szpilki, która ostatnimi czasy próbuje swoich sił w walkach MMA, postanowiła zdradzić swojej publiczności, jak nazywa pięściarza. Prawda wyszła na jaw dzięki zdjęciu, które bokser umieścił na swoich mediach społecznościowych. Wybrańczyk nie mogła wyjść z podziwu.

Kamila Wybrańczyk postanowiła zaskoczyć swoich fanów! Ukochana Artura Szpilki, która ostatnimi czasy pojawia się w galach freak-fightowych, postanowiła zareagować na ostatnią publikację pięściarza na mediach społecznościowych, wyjawiając swoim obserwatorom, jak go pieszczotliwie nazywa. Takich słów ze strony Wybrańczyk jej fani nie widzieli, trzeba przyznać, że zdjęcie Szpilki zrobiło na niej ogromne wrażenie.

Justyna Kowalczyk znowu sprawiła, że wszystkim opadła szczęka. Ręce same składają się do oklasków

Kamila Wybrańczyk okazuje czułość Arturowi Szpilce. Para bardzo o siebie dba

Mówiąc o związku Kamili Wybrańczyk i Artura Szpilki podkreślić trzeba, że para stanowi dla siebie prawdziwe oparcie i często pokazuje się razem w mediach społecznościowych. Zarówno pięściarz, jak i zawodniczka MMA często okazują sobie czułości, czy też ujawniają sekrety swojego życia prywatnego. Tym razem, Kamila Wybrańczyk postanowiła pokazać na Instagramie, jak pieszczotliwie nazywa boksera. Wszystko z powodu publikacji pięściarza, na którym pręży on swoje muskuły, Wybrańczyk nie mogła wyjść z podziwu nad sylwetką ukochanego przez siebie mężczyzny.

Lech Poznań poznał rywali w Lidze Konferencji Europy! Zmierzy się z półfinalistą Ligi Mistrzów [LOSOWANIE LKE WYNIKI]

Aby zobaczyć odsłonięte piersi Kamili Wybrańczyk, przejdź do galerii poniżej.

Tak Kamila Wybrańczyk nazywa męża. Prawda wyszła na jaw

Najnowsze zdjęcie Artura Szpilki, na którym pięściarz pręży swoje mięśnie nie przeszło obok uwagi Kamili Wybrańczyk, która postanowiła je skomentować za pomocą swojego Instagrama. Dzięki komentarzowi umieszonemu przez Wybrańczyk dowiedzieliśmy się, jak nazywa ona ukochanego. Fani mogą być zadziwieni.

- Ale mój dzik ma formę - zachwycała się sylwetką swojego ukochanego Kamila Wybrańczyk.

Kamila Wybrańczyk

i

Autor: instagram.com/kamiszkolandia
Dziewczyna Szpilki pokazała piersi. Kamila Wybrańczyk poszła na całość
Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Najnowsze