Uwielbia rozmawiać z PRZEPOCONYMI olbrzymami z ringu, a kibice chcą oglądać tylko ją [ZDJĘCIA]

2020-05-22 14:05 JWa
McKenzie Mitchell
Autor: Instagram / mckenzienmitchell McKenzie Mitchell

Dla niej normalny dzień w biurze wcale nie jest zwyczajny! Na żywo ogląda walczących ze sobą w ringu olbrzymów i czeka na okazję, by się do nich zbliżyć. Gdy McKenzie Mitchell wreszcie dorwie, którego z nich, to zadaje serię pytań. Fani WWE uważają ją za jedną z gwiazd tej wrestlingowej federacji. Marzą wręcz, by przeprowadzała jak najwięcej wywiadów!

McKenzie Mitchell błyskawicznie zdobyła serca sportowych fanów. Jej popularność rozkwita przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, gdzie wrestling cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jednak nie jest anonimowa również dla kibiców ze Starego Kontynentu. Prześliczna blondynka pojawia się w transmisjach z wrestlingowych gal WWE jako prowadząca studio. Doskonale radzi sobie jednak jako ekspertka, przeprowadzająca wywiady.

Anna Lewandowska ujawnia, jak wygląda jej PUPA po porodzie. Wrzuciła ZDJĘCIE

Promienny uśmiech McKenzie Mitchell sprawia, że żaden z zawodników nie jest w stanie odmówić jej rozmowy. Nawet jeśli wcześniej któryś z zapaśników stoczył morderczy bój z rywalem, to zawsze znajdzie chwilę, by podejść do zjawiskowej reporterki. A ona przy mikrofonie czuje się jak ryba w wodzie!

Piękna golfistka w bikini przegrała zakład. Miała trafić do jacuzzi [WIDEO]

Dziennikarski talent McKenzie i jej uroda zresztą też sprawiają, że popularność kobiety wciąż rośnie. Na ten moment jej konto na Instagramie obserwuje prawie 60 tysięcy osób, ale możemy być pewni, że z tygodnia na tydzień dojdą do tego kolejne tysiące użytkowników medium społecznościowego.

Wyświetl ten post na Instagramie.
first day of summer vibes 🌊 Post udostępniony przez McKenzie Mitchell (@mckenzienmitchell)
Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze