Anna Lewandowska ujawnia, jak wygląda jej PUPA po porodzie. Wrzuciła ZDJĘCIE

2020-05-22 9:36 JWa
Anna Lewandowska
Autor: Marcin Gadomski Anna Lewandowska

Anna Lewandowska doskonale wie, jak wrócić do formy po porodzie. Trenerka fitness potrafi odpowiednio dobrać obciążenia, by zminimalizować czas na osiągnięcie szczytowej formy. Niestety, nawet ona nie jest cudotwórczynią i potrzebuje jednak trochę, by pochwalić się nienaganną sylwetką. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie jej pośladków z zapowiedzią kolejnego celu.

Anna Lewandowska jest już mamą dwóch wspaniałych córeczek. Zarówno starsza Klara, jak i młodsza Laura dają jej oraz Robertowi Lewandowskiemu mnóstwo powodów do szczęścia! Trenerka fitness stara się, co zrozumiałe, spędzać obecnie jak najwięcej czasu z pociechami. Wygląda jednak na to, że będzie musiała zabierać dzieci na siłownię. Z jej wpisu na Instagramie wynika bowiem, że nie zamierza próżnować i już wkrótce rozpocznie walkę o powrót do pełni formy i sylwetkę, którą zawstydzała czołowe modelki świata.

Mama Anny Lewandowskiej reżyserem! Nakręciła film o wyjątkowej BOHATERCE

Anna Lewandowska na swoje InstaStory wrzuciła dość niecodzienne zdjęcie. Skleiła na nim dwa ujęcia pośladków! Takie działanie, jak sama zaznaczyła, ma być wyznaczeniem sobie celu oraz motywacją do działania. Wpis przekazuje, że Anna Lewandowska już wkrótce wróci do walki o jak najwyższą formę, ale nie tylko.

Pary homoseksualne powinny mieć prawo do adopcji? Justyna Żyła nie ma wątpliwości

Anna Lewandowska pokazała pośladki na Instagramie
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska pokazała pośladki na Instagramie

"Co prawda moje pośladki nie wyglądają tak jak na zdjęciu (sprzed ciąży)... Ale ważne, że mam cel" - zaczęła Anna Lewandowska. "A tak serio, to zapowiedź tego, co przygotowałam dla Was... już jutro!" - dodała dalej żona najlepszego polskiego piłkarza.

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze