Zabawna wpadka Mariusza Pudzianowskiego. Sam nie wierzył w to, co zrobił [WIDEO]

2019-11-08 15:43 KG
Mariusz Pudzianowski
Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SE Mariusz Pudzianowski

Mariusza Pudzianowskiego przedstawiać nikomu nie trzeba. Pięciokrotny mistrz świata Strongman od ponad 10 lat jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Jego nazwisko elektryzuje kibiców za każdym razem, gdy wchodzi do klatki. "Pudzian" znany jest również z wielu zabawnych wypowiedzi, które są bardzo popularne w Internecie. W piątkowy poranek znów rozbawił kibiców.

W piątkowy poranek miało miejsce oficjalne ważenie przed galą KSW 51 w Zagrzebiu, gdzie Mariusz Pudzianowski w walce wieczoru zmierzy się z Bośniakiem, Erko Junem. Nie byłoby w tym nic zabawnego gdyby nie to, że gwiazda KSW weszła na wagę w bieliźnie, która była na lewej stronie. Sprawę szybko podchwycili internauci. Nie umknęło to również uwadze "Pudziana", który sam dodał na swój profil na Instagramie film z ważenia. W opisie Polak śmieje się sam z siebie, co świadczy o sporym dystansie do swojej osoby.

Pudzianowski wniósł na wagę 118,3 kg przy 104,1 kg jego rywala. Polak ma szansę przerwać serię dwóch porażek. W starciu z Junem jest wyraźnym faworytem, lecz już niejednokrotnie w klatce zdarzały się niespodzianki. Gala w Zagrzebiu będzie pierwszym wydarzeniem na Bałkanach organizowanym przez federacje KSW. Na kibiców będzie czekać 10 pojedynków. Drugim pojedynkiem wieczoru jest starcie Borysa Mańkowskiego z Vaso Bakocevicem.

Najnowsze