Adam Małysz

i

Autor: Alex Marcinowski/Super Express Adam Małysz

Padły ważne słowa!

Adam Małysz skomentował Igę Świątek, wraca uwagę na ważny szczegół, mowa o poważnym błędzie

2022-09-07 20:29

Adam Małysz postanowił skomentować postawę Igi Świątek na obecnym US Open. Legendarny skoczek narciarski nie ukrywa wielkiej dumy z występów liderki światowego rankingu, zwracając jednak uwagę na jeden błąd, który jest w stosunku do niej popełniany. O swoich przemyśleniach Małysz powiedział w rozmowie z portalem "WP. SportoweFakty".

Adam Małysz postanowił skomentować postawę Igi Świątek. Legendarny skoczek narciarski zwrócił uwagę w rozmowie z portalem "WP. SportoweFakty", że miłośnicy talentu Igi Świątek często popełniają pewien błąd względem odbierania postaci Polki. Jak sam uważa, od najlepszej tenisistki świata jest wymagane zdecydowanie za dużo.

Olejnik pobity przed Prime MMA! Wstrząsające wyznanie zawodnika, brutalny napad w biały dzień

Adam Małysz szczerze o Idze Świątek. Zwraca uwagę na poważny błąd

Jak mówi Adam Małysz w rozmowie z "WP. SportoweFakty", jego zdaniem odbiorcy talentu Igi Świątek zbyt pochopnie oczekują od niej wyłącznych zwycięstw i nie zwracają uwagi na fakt, że tenisistka nie może przecież wiecznie wygrywać.

- Przecież niedawno miała serię 37 zwycięstw! Nie ma cudów, w końcu przychodzi zmęczenie. To nie jest kryzys, tylko swego rodzaju znużenie, które pojawia się w każdej dyscyplinie na tak wysokim i wyżyłowanym poziomie. Nie da się tego ciągnąć w nieskończoność. Teraz najważniejsza kwestia, aby zmęczenie minęło. Również w skokach narciarskich przychodzą kryzysy. Czasem dłuższe, czasem krótsze, ale najważniejsze zawsze uzyskać skupienie po powrocie do optymalnej dyspozycj. O Igę w ogóle się nie boję. Nie ma mowy o żadnym kryzysie. - powiedział Adam Małysz.

Olejnik pobity przed Prime MMA! Wstrząsające wyznanie zawodnika, brutalny napad w biały dzień

Adam Małysz o szansach Świątek na wygranie US Open. Szczera opinia

Zdaniem Adama Małysza, Iga Świątek ma ogromne szanse na wygranie prestiżowego amerykańskiego turnieju, jednak wszystko zależy od tego, czy będzie w stanie zagrać swój najlepszy tenis.

- Chciałbym, żeby wygrała US Open. Ale wszystko zależy od niej i tego, jak się czuje. Jeśli zdołała odpowiednio wypocząć i zacznie grać swój najlepszy tenis, nie ma zawodniczki, która byłaby w stanie z nią wygrać - podkreśla Małysz w rozmowie z "WP. SportoweFakty".

Sonda
Kto wygra mecz: Iga Świątek czy Lauren Davis?
Super Sport - Iga Świątek vs. Jule Niemeier
Najnowsze