Kamil Stoch, Adam Małysz

i

Autor: Paweł Skraba / Super Express Kamil Stoch, Adam Małysz

Mocne słowa!

Adam Małysz szczerze o Kamilu Stochu. Mówi o dziwnej sytuacji, sam nie wie, co się stało!

2023-02-16 8:24

Adam Małysz postanowił odnieść się do formy Kamila Stocha. W rozmowie z "Interią", padły wyjątkowo mocne słowa o polskim mistrzu i sam Małysz przyznał, że nie wie, co stoi za utratą dyspozycji polskiego skoczka. Powiedział o "dziwnej sytuacji", której sam nie może zrozumieć.

Adam Małysz postanowił udzielić wyjątkowo mocnego wywiadu w sprawie Kamila Stocha. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego w rozmowie z Interią stwierdził, że sam nie wie, co stoi za utratą dyspozycji polskiego mistrza. Padły wyjątkowo mocne słowa.

Adam Małysz szczerze o Kamilu Stochu. Padły wyjątkowo mocne słowa

W rozmowie z Interią Małysz stwierdził, że nie wie sam, co stało za wyjątkowo dużym zawahaniem formy polskiego mistrza. 

- - Z Kamilem to jest rzeczywiście bardzo dziwna sytuacja. Wszystko szło w dobrym kierunku, a on z konkursu na konkurs skakał coraz lepiej. Nagle wszystko posypało się w Japonii. Od tego czasu nie był w stanie wrócić do swoich dobrych skoków. Nie wiem, czym to może być spowodowane. To jest bardzo trudne do wytłumaczenia. - przyznał Małysz.

Wybitny przed laty skoczek ma jednak nadzieję, że odpoczynek i treningi indywidualne sprawiły, że Kamil Stoch wróci do formy.

- Widziałem w mediach społecznościowych, że ostatnio trochę skakał na biegówkach. Miał trochę wolnego czasu dla siebie. Myślę, że w jego przypadku może to bardzo dobrze zadziałać. Zaraz pójdzie na trening na skocznię. Nie potrzebuje wielu skoków, by złapać dobre czucie. - podsumował Adam Małysz w rozmowie z Interią.

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci jeszcze do wielkiej formy?
Najnowsze