Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Ma wyzwanie dla ukochanego!

Justyna Żyła ma bojowe zadanie dla swojego ukochanego. Mówi o drugiej rundzie, będzie się musiał napocić!

2023-02-03 10:10

Justyna Żyła postanowiła postawić wyzwanie swojemu ukochanemu. Celebrytka znana z występów w "Tańcu z Gwiazdami" i ze swojego związku z Piotrem Żyłą od kilku miesięcy może pochwalić się nowym związkiem i teraz pokazała, co czeka wybranka jej serca.

Justyna Żyła postanowiła pokazać wyjątkowo ciekawe nagranie na swoich mediach społecznościowych. Celebrytka, która od pewnego czasu żyje w nowym związku, pokazała, co czeka jej ukochanego. Przed ukochanym byłej żony reprezentanta Polski w skokach narciarskich wyjątkowo ciężkie wyzwanie, z którym będzie musiał sobie poradzić. 

Justyna Żyła ma wyzwanie dla swojego ukochanego. Powiedziała o drugiej rundzie, przed nim dużo cięzkiej pracy

Justyna Żyła postanowiła postawić wyzwanie swojemu ukochanemu i poinforomować o nim swoich widzów na mediach społecznościowych. Okazuje się, że wokół posesji należącej do byłej gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" pokaźnie spadł śnieg, co przełożyło się na fakt, że nowa miłość Żyły będzie musiała pomóc jej w odśnieżaniu. Dla mężczyzny nie będzie to nic przyjemnego, gdyż jak przekonuje celebrytka, odśnieżał on zaledwie chwilę wcześniej.

- Hmm... Kochanie, chyba czeka Cię druga runda w odśnieżaniu - napisała Justyna Żyła na swoich mediach społecznościowych, prezentując nagranie obsypanej śniegiem posesji.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze