Justyna Żyła w Playboy. Ile dostała za nagą sesję? WIDEO

2018-05-11 13:20 JWa

Justyna Żyła wzięła udział w rozbieranej sesji dla Playboya. Ile za nią zarobiła? W ostatnich tygodniach o żonie Piotra Żyły zrobiło się bardzo głośno. Zaczęło się od tego, że kobieta wyjawiła tajemnice małżeństwa ze skoczkiem narciarskim. "Wiewiór" bo taki pseudonim ma Piotr Żyła miał ją zdradzać. Później pisała także o problemach finansowych i problemach z utrzymaniem dzieci.

Justyna Żyła pod koniec lutego zamieściła na Instagramie bardzo emocjonalny wpis. Oskarżyła w nim swojego męża Piotra o zdradę. Skoczek narciarski dzień przed Wigilią miał powiedzieć kobiecie, że spotyka się z inną. Od tego czasu sytuacja stała się bardzo napięta. Sportowiec starał się dystansować od oskarżeń i skupiać się na swojej pracy. Wiadomo jednak, że nie przeszedł obojętnie obok całego zamieszania. W kwietniu okazało się, że Piotr wysłał małżonce pismo przedprocesowe, w którym domaga się częstszych kontaktów z dziećmi.

Było to spore zaskoczenie. Miesiąc wcześniej Justyna Żyła na Instagramie znowu zarzuciła bowiem mężowi niezbyt dobre podejście do spraw rodzinnych. Tym razem chodziło o opiekę nad dziećmi i przekazywanie funduszy na ich utrzymanie. "Pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą. Sorry za prywatę, ale moje dzieci w szkle nie gustują" - pisała na portalu społecznościowym. Z jej słów wynikało, że zmaga się z problemami finansowymi i brakiem wsparcia w wychowaniu dwójki pociech.

Niewykluczone, że właśnie ta sytuacja pchnęła Justynę do podjęcia decyzji o rozbieranej sesji dla Playboya (zdjęcia TUTAJ). Sesja utrzymana w góralskim klimacie mogła być jedną z ostatnich desek ratunku dla całej rodziny i zapewnić płynność finansową. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Justyna Żyła za nagą sesję miała otrzymać 40 tysięcy złotych.

Sprawdź wyniki sportowe na żywo. Tabele i statystyki.
Cały sport w jednym miejscu

Najnowsze