Justyna Żyła NAGO. Żona Piotra Żyły w Playboyu [ZDJĘCIA]

2018-05-12 10:31

Małżeństwo Piotra (31 l.) i Justyny (31 l.) Żyłów przechodzi do historii. Para zamierza się rozwieść. Zdrada męża bardzo boli Justynę. Żona słynnego skoczka postanowiła udowodnić mu, że stracił prawdziwy skarb. Zgodziła się na odważną sesję w "Playboyu", której kulisy tylko u nas. - Góralu, czy ci nie żal? - czytamy w leadzie czerwcowego magazynu. Zobaczcie żonę Piotra Żyły nago w naszej galerii zdjęć.

Tego Piotr Żyła na pewno się nie spodziewał. Jego żona, która w lutym ogłosiła całej Polsce, że był niewierny, postanowiła dopiec mu i rozebrać się w "Playboyu". - Chcę, żeby zobaczył, co stracił - mówiła podczas wywiadu. Sesja powstała w przepięknej góralskiej chacie. Justyna nie wstydziła się pokazać swojego seksownego ciała. W kabaretkach i białej koronkowej bieliźnie wyglądała zjawiskowo. - Jej samoocena strasznie zmalała. Po całym incydencie postanowiła, że najlepszym sposobem na odbudowanie jej będzie rozebranie się do magazynu - mówi nasz informator. GALERIA!

Mimo porzucenia przez męża, ma o nim dobre zdanie. - Zawsze będę go podziwiać. Znam go pół życia i wiem, ile włożył pracy, żeby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się dziś, ile go to wszystko kosztowało - wyznała Justyna w "Playboyu". Piotr Żyła i jego żona Justyna pobrali się w 2006 r. Wydawało się, że para tworzy szczęśliwe małżeństwo, a świetny humor skoczka buduje relacje rodzinne.

Czytaj: Ile lat ma Justyna Żyła? Co robi żona Piotra Żyły?

Piotr i Justyna doczekali się dwójki dzieci - syna Jakuba (11 l.) i córki Karoliny (5 l.). Sielanka zakończyła się w lutym tego roku. Justyna na Instagramie napisała, że "Wiewiór" ma kochankę i wiedzie podwójne życie. Od tego czasu rozpoczęła się małżeńska kłótnia i publiczne wyciąganie problemów. - Tak, to prawda. Ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak, bo nie potrafi żyć w rodzinie - zaczęła swój wpis. - Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać - dodała w kolejnym zdaniu. Jak się później okazało, bomba wybuchła i konflikt mocno się zaognił. - Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu - wyznał sportowiec.

Wszystkie zdjęcia do obejrzenia w naszej galerii.

Sprawdź też: Historia kryzysu małżeńskiego Piotra Żyły. Najważniejsze fakty

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze