Ile lat ma Justyna Żyła? Co robi żona Piotra Żyły?

2018-05-10 16:02

Justyna Żyła to jedna z najbardziej rozpoznawalnych partnerek polskich sportowców. Ile lat ma Justyna Żyła? Czym zajmuje się żona Piotra Żyły, polskiego skoczka narciarskiego? O konflikcie w małżeństwie Żyłów zrobiło się głośno po tym, jak partnerka sportowca zamieściła na Instagramie posty, zwiastujące rozpad związku. Kim jest Justyna Żyła?

Justyna Żyła przez lata tworzyła szczęśliwe małżeństwo ze skoczkiem narciarskim - Piotrem Żyłą. Pobrali się w 2006 roku, gdy zawodnik miał dopiero 19 lat. Justyna Żyła jest jego rówieśniczką i obecnie ma 31 lat. Doczekali się dwójki dzieci, które już idą w ślady ojca i uprawiają czynnie sport z pierwszymi sukcesami. Justyna Żyła opowiadała o oświadczynach jakiś czas temu. - Mój mąż nie jest typem romantyka. Wiecie, jak mi się oświadczył? Zostawił pierścionek pod choinką i nic nie powiedział. Musiałam zanim chodzić i dopytywać, o co mu chodzi! Innym razem na walentynki dostałam kwiatki razem z wazonem. Muszę przyznać, że praktycznie podszedł do tematu - mówiła Justyna Żyła w rozmowie z "Faktem". Niestety, w pewnym momencie w małżeństwie Żyłów zaczęło dziać się źle.

Justyna Żyła na swoim Instagramie zamieściła emocjonalny wpis, w którym zarzuciła, że mąż utrzymywał stosunki z kochanką i to sprawiło, że rozpadła się ich rodzina. - Próbowałam ratować nasze małżeństwo, ale im bardziej się starałam, tym mocniej Piotrek się odsuwał. Chciałam, bo kochałam go i kocham nadal, ale nikogo nie można zmusić do tego, by był - mówiła żona Piotra Żyły w rozmowie z portalem kobieta.wp.pl.

Justyna Żyła uwielbia sport. Na swoim instagramowym profilu dzieli się zdjęciami doskonale wyrzeźbionego ciała, a obserwującym prezentuje zdrowe potrawy i przepisy na nie. Można zauważyć, że wcale nie ustępuje liderkom fitnessu w Polsce, jak Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska. Jaka przyszłość czeka Justynę Żyłę i jej męża Piotra? Czas pokaże...

Wyniki na żywo - sprawdź na kogo warto postawić
Tabele i statystyki z 16 dyscyplin

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze