Kim jest Justyna Żyła? Czym zajmuje się żona Piotra Żyły?

2018-03-21 11:43 JWa

Justyna Żyła jest jedną z najpopularniejszych polskich WAGs. Żona Piotra Żyły ma mocne konto na Instagramie i pomaga swoim obserwującym w zdrowym odżywianiu. Justyna Żyła wykorzystuje także kanał społecznościowy do informowania o swoim życiu prywatnym. To właśnie na nim po raz pierwszy zarzuciła skoczkowi, że ich małżeństwo rozpadło się przez kontakty sportowca z kochanką. Kim jest Justyna Żyła?

Justyna Żyła przez lata tworzyła szczęśliwe małżeństwo ze skoczkiem narciarskim - Piotrem Żyłą. Pobrali się w 2006 roku, gdy zawodnik miał dopiero 19 lat. Doczekali się dwójki dzieci, które już idą w ślady ojca i uprawiają czynnie sport z pierwszymi sukcesami. Justyna Żyła opowiadała o oświadczynach jakiś czas temu. - Mój mąż nie jest typem romantyka. Wiecie, jak mi się oświadczył? Zostawił pierścionek pod choinką i nic nie powiedział. Musiałam zanim chodzić i dopytywać, o co mu chodzi! Innym razem na walentynki dostałam kwiatki razem z wazonem. Muszę przyznać, że praktycznie podszedł do tematu - mówiła Justyna Żyła w rozmowie z "Faktem". Niestety, w pewnym momencie w małżeństwie Żyłów zaczęło dziać się źle.

Justyna Żyła na swoim Instagramie zamieściła emocjonalny wpis, w którym zarzuciła, że mąż utrzymywał stosunki z kochanką i to sprawiło, że rozpadła się ich rodzina. - Próbowałam ratować nasze małżeństwo, ale im bardziej się starałam, tym mocniej Piotrek się odsuwał. Chciałam, bo kochałam go i kocham nadal, ale nikogo nie można zmusić do tego, by był - mówiła żona Piotra Żyły w rozmowie z portalem kobieta.wp.pl.

Justyna Żyła uwielbia sport. Na swoim instagramowym profilu dzieli się zdjęciami doskonale wyrzeźbionego ciała, a obserwującym prezentuje zdrowe potrawy i przepisy na nie. Można zauważyć, że wcale nie ustępuje liderkom fitnessu w Polsce, jak Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska. Jaka przyszłość czeka Justynę Żyłę i jej męża Piotra? Czas pokaże...

Sprawdź też: Justyna Żyła wypomina mężowi, że ten nie daje pieniędzy na dzieci? Ile zarabia Piotr Żyła?

Najnowsze