Kibice zadają Kamilowi Stochowi INTYMNE pytania. On wyjawi swoje SEKRETY

2020-02-26 7:54 JWa
Kamil Stoch z żoną Ewą Bilan-Stoch
Autor: Marek Zieliński Kamil Stoch z żoną Ewą Bilan-Stoch

Kamil Stoch jest jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Skoczek narciarski od lat prezentuje wysoką formę i dla naszego kraju zdobywał już medale najważniejszych imprez w swojej dyscyplinie. Na swoich kanałach społecznościowych zgromadził rzecz jasna tłum fanów. Teraz każdy z nich może zadać mu intymne pytanie, a on swoje tajemnice wyjawi podczas transmisji na żywo!

Kamil Stoch stał się ostatnio bardzo aktywny na Instagramie. Skoczek narciarski często publikuje w InstaStories memy, które tworzą fani i udowadnia, że ma do siebie wielki dystans. Teraz poszedł o krok dalej. Postanowił poprosić kibiców o pytania na dowolny temat. Zapowiedział, że wybierze najciekawsze i odpowie na nie w trakcie transmisji na żywo w środę. Możemy spodziewać się więc, że jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich w historii zdradzi kilka intymnych sekretów, o jakich jeszcze nikt nie słyszał. Tym bardziej, że kibice już zaczęli zasypywać go przeróżnymi pytaniami.

"Chciałbyś mieć tatuaż? A może już masz?" - spytała jedna z ciekawych fanek. "Z kim z drużyny zaprzyjaźniłeś się najbardziej?" - dorzuciła kolejną nurtującą kwestię inna z obserwujących. Sporo pytań było także o biznesy Kamila Stocha. Fani są ciekawi czy zamierza otworzyć sklep stacjonarny z czapkami.

Kamil Stoch w środę będzie miał ostatnią wolną chwilę przed wymagającym weekendem. W czwartek wraz z reprezentacją poleci do Lahti na kolejne zawody Pucharu Świata. W Finlandii najlepszych skoczków na świecie czekają aż trzy konkursy, które odbędą się od piątku do niedzieli. Dwa z nich liczone będą do klasyfikacji indywidualnej. Jeden konkurs natomiast przeznaczono na rywalizację w drużynach.