Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram / Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek KUSI pięknym biustem. Fani zniewaleni, piszą o NAGOŚCI

2021-07-08 9:41

Trwa okres przerwy od sezonu skoków narciarskich, ale fanów niezmiennie interesują losy reprezentantów Polski. Dotyczy to także Piotra Żyły, który prywatnie związany jest z młodszą od siebie aktorką oraz modelką - Marceliną Ziętek. Kobieta ochoczo udzieli się w sieci dzieląc się swoim życiem. Tym razem postanowiła pokazać bardzo odważną fotkę z basenu.

Sezon 2020/2021 w skokach narciarskich pozostaje już wyłącznie wspomnieniem. Jak każdy inny przyniósł mnóstwo ekscytujących pojedynków oraz rozstrzygnięć. Polscy kibice szczególnie ciepło z całą pewnością wspominają zwycięstwo Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni oraz triumf Piotra Żyły na skoczni normalnej podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie. Ta druga wygrana była tyleż wspaniała, co niespodziewana, a zatem jeszcze bardziej można było zatracić się w euforii. Teraz mamy już jednak lipiec, a skoczkowie spoglądają w kierunku kolejnego sezonu. Ten na dobre rozpocznie się już w listopadzie. Obecnie sportowcy mają czas, aby w spokoju popracować nad swoją formą. Tak, aby od rozpoczęcia walki o stawkę od razu móc zadowalać swoich kibiców.

Zobacz też: Piotr Żyła próbował uśmiechnąć się do zdjęcia. Adam Małysz go zaskoczył, zrobił coś niespodziewanego

Wspomniany Piotr Żyła natomiast prywatnie związany jest z Marceliną Ziętek, która ochoczo dzieli się swoim życiem w sieci. I może liczyć na wymowne komentarze! Odważne zdjęcie oraz reakcję fanów na publikację kobiety możecie znaleźc w poniższej galerii.

Zobacz też: Justyna Żyła poszła do ogrodu, uklęknęła i pokazała swoje dorodne cuda. Smakowite, ślinka cieknie

Lukas Podolski już w Polsce. Przywitała go legenda
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze