Piotr Żyła wyśmiany przez błędy ortograficzne

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła wyśmiany przez błędy ortograficzne

Piotr Żyła próbował uśmiechnąć się do zdjęcia. Adam Małysz go zaskoczył, zrobił coś niespodziewanego

2021-07-07 18:58

Piotr Żyła, wraz z resztą reprezentacji Polski przebywa na zgrupowaniu w Wiśle, gdzie szlifowana jest forma przed letnimi zawodami Letniego Grand Prix w skokach narciarskich 2021. W trakcie treningów panuje świetna atmosfera, o czym możemy się przekonać, przeglądając media społecznościowe zawodników. Na jednej z ostatnich publikacji z Wisły, w kadrze zdjęcia Piotra Żyły pokazał się Adam Małysz, który zaskoczył reprezentanta Polski. Fani nie mogli powstrzymać się od śmiechu.

Piotr Żyła zaskoczył fanów. Skoczek postanowił pokazać zdjęcie ze zgrupowania w Wiśle, na którym znalazł się niespotykany gość, Adam Małysz. Skoczek próbował się uśmiechać, jednak dyrektor PZP też chciał znaleźć się na zdjęciu i pokazał swoje wielkie poczucie humoru.

Nie uwierzycie, kim jest dziewczyna Christiana Eriksena. Nietypowy zawód ukochanej piłkarza

Piotr Żyła został zaskoczony przez Małysza. Świetne nastroje na zgrupowaniu w Wiśle

Kolejny sezon skoków narciarskich będzie bardzo wymagający dla reprezentantów Polski, którzy oprócz wyzwań w trakcie Pucharu Świata będą musieli pokazać się z dobrej strony także w trakcie zimowych igrzysk olimpijskich. Nim sezon się zacznie na dobre, przed nami letnie Grand Prix, do którego nasi skoczkowie przygotowują się w trakcie zgrupowanie w Wiśle. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, o czym możemy się przekonać, czytając wpisy reprezentantów kraju na mediach społecznościowych. Piotr Żyła zamieścił zdjęcie, które wywołało lawinę śmiechu. Wszystko przez Adama Małysza, który ukrył się za plecami skoczka.

- Trenujemy, trenujemy cykanie zdjęć. Coraz lepiej nam to wychodzi, ale jeszcze Adam się cały nie miejści. Ale dojdziemy do perfekcji - napisał Piotr Żyła na swoim Instagramie.

Sylwia Dekiert czekała po nocy w studiu TVP. Pokazała gorącą stylizację i uśmiech bogini, fani zakochani

Lukas Podolski już w Polsce. Przywitała go legenda

Zachowanie Małysza zaskoczyło fanów. Zdjęcie stało się hitem

Zdjęcie prezentujące zabawne zachowanie Adama Małysza stało się prawdziwym hitem internetu. Fani drużyny narodowej skoczków cieszą się, że w teamie panuje bardzo dobra atmosfera, co może przełożyć się na wspaniałe występy sportowców w trakcie nadchodzącego sezonu.

- Widzę, że Pan Adam lubi się chować - napisała jedna z rozbawionych fanek Piotra Żyły na portalu społecznościowym Instagram.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze