Christian Eriksen

i

Autor: instagram.com/chriseriksen8

Nie uwierzycie, kim jest dziewczyna Christiana Eriksena. Nietypowy zawód ukochanej piłkarza

2021-07-07 17:57

Christian Eriksen jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom piłki nożnej. Zawodnik Interu Mediolan miał być prawdziwą gwiazdą mistrzostw Europy, jednak jego plany popsuł zawał serca, który odebrał mu możliwość poprowadzenia swojej drużyny przez kolejne fazy turnieju. W trakcie ciężkich chwil piłkarza wspierała jego ukochana - Sabrina Kvist Jensen, która czuwała przy nim w szpitalu. Mało kto wie, czym zajmuje się ukochana byłego gwiazdora Tottenhamu Hotspur.

Christian Eriksen jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom światowego futbolu. Gwiazdor Interu Mediolan miał zawieźć swoją drużynę narodową do finału mistrzostw Europy, jednak paskudne wydarzenie z początku mistrzostw odebrało mu taką możliwość przez zawał serca. W trakcie ciężkich chwil z zawodnikiem była jego ukochana - Sabrina Kvist Jensen, która wspierała go w szpitalu. Mało kto wie, czym zajmuje się partnerka wielokrotnego reprezentanta "duńskiego dynamitu".

Ujawniono zarobki Bartosza Kurka. Wielkie miliony polskiego siatkarza, ale przy Lewandowskim to marne grosze

Christian Eriksen może liczyć na swoją ukochaną. Sabina Kvist Jensen była na ustach całego świata

Kiedy piłkarz Interu Mediolan dostał zawału serca, cały świat zamarł i przyglądał się jego walce o życie. Fani z całego świata współczuli Sabrinie Kvist Jensen, która z piłkarzem związana jest od lat i jest mamą  dwójki jego dzieci. Kobieta znalazła się na celowniku mediów i wtedy wyszło na jaw, czym się zajmuje. Okazuje się, ze ukochana piłkarza jest z wykształcenia fryzjerką, jednak nigdy nie pracowała w swoim zawodzie.  O wiele bardziej kobieta poświęca się rodzinie i prowadzeniu fundacji, która pomaga dzieciom i młodzieży.

Sylwia Dekiert czekała po nocy w studiu TVP. Pokazała gorącą stylizację i uśmiech bogini, fani zakochani

Gardzielik: Mateusz Borek o mnie zapomniał, a teraz jestem koniem pociągowym GiA

Ukochana piłkarza była oskarżana o romans

O ile teraz ukochana Eriksena jest ulubienicą mediów, o tyle nie zawsze tak było. W 2019 roku kobieta była podejrzewana o romans z jednym z kolegów Eriksena z Tottenhamu Hotspur. Media przerzucały się plotkami, a sam piłkarz miał traktować sprawę bardzo poważnie. Ostatecznie jednak związek przetrwał tą wyjątkowo ciężką próbę i nie załamał się, a Christian i Sabrina zawsze mogą na siebie liczyć.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze