Justyna Żyła

i

Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła poszła do ogrodu, uklęknęła i pokazała swoje dorodne cuda. Smakowite, ślinka cieknie

2021-07-06 16:45

Justyna Żyła postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Była żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich korzysta w pełni z wakacji, o czym możemy przekonać się, przeglądając jej media społecznościowe. Tym razem, była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" postanowiła wejść do swojego ogrodu i pokazać obserwatorom prawdziwe cuda. Nie da się ukryć, że gwiazda ma się czym pochwalić. Gdy to zobaczyliśmy, ślinka zaczęła nam cieknąć i zaczęliśmy żałować, że nie możemy tego skosztować.

Justyna Żyła jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego show-biznesu i sportu. Była gwiazda "Tańca z Gwiazdami" wielokrotnie szokowała opinię publiczną i prowadziła swoje kłótnie z eksmężem na łamach mediów społecznościowych. Oprócz nielicznych wyjątków zdaje się, że Żyła zdołała zakopać topór wojenny z dawną miłością, a sama skupia się na wychowaniu dzieci. Celebrytka postanowiła pokazać ostatnio, co znajduje się w jej ogrodzie. Trzeba przyznać, że Żyła hoduje prawdziwe cuda i można jej tylko pozazdrościć.

Żona Fabiana Drzyzgi ujawniła prawdę na temat męża. Nie życzy córce tego samego

Justyna Żyła odpoczywa w trakcie wakacji. Pokazała swoje cuda

Ostatnie dni w domu Justyny Żyły są bardzo radosne. Dzieci celebrytki udały się na wakacje po wyjątkowo ciężkim roku szkolnym i bardzo chętnie pojawiają się na zdjęciach Żyły na mediach społecznościowych. Sama gwiazda zdaje się być bardzo zrelaksowana i cieszy się każdym dniem, czego dowodem jest jej najnowsza publikacja. Była gwiazda "Tańca z Gwiazdami" udała się do swojego ogrodu i pokazała dorodne porzeczki, które udało się jej wyhodować.  Nie da się ukryć, że można tylko pozazdrościć.Lukas Podolski w Górniku! Jest szczery komentarz Jana Tomaszewskiego. Jednoznaczne porównanie!

Tomaszewski SZCZERZE o Podolskim: to porównanie jest jednoznaczne

Justyna Żyła pokazała dorodne porzeczki. Mówiła o cudzie

Ostatnimi czasy Justyna Żyła wyznała w mediach społecznościowych, że jej nową pasją jest ogrodnictwo, które przynosi wielką satysfakcję. Okazuje się jednak, że oprócz kwiatków, celebrytce bardzo dobrze wychodzi także hodowla porzeczek. Sama jest niezwykle dumna z tego, co udało się jej osiągnąć w ogrodzie i nazywa to prawdziwym cudem.

- A w ogródeczku takie cuda - napisała celebrytka na swoim Instagramie.

Justyna Żyła porzeczki

i

Autor: Instagram/justynazyla
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze