Siatkówka, Liga Narodów, Bartosz Kurek, Fabian Drzyzga, Jakub Kochanowski

i

Autor: FIVB Radość Bartosza Kurka, Fabiana Drzyzgi i Jakuba Kochanowskiego po kolejnej akcji

Żona Fabiana Drzyzgi ujawniła prawdę na temat męża. Nie życzy córce tego samego

2021-07-06 15:39

Żona Fabiana Drzyzgi wyjawiła prawdę na temat swojego życia prywatnego. Okazuje się, że wybranka gwiazdora siatkówki nie ma aż tak prosto, jakby mogło się wydawać. Pani Monika Drzyzga przez wiele lat musiała zmagać się z wyrzeczeniami i podporządkowywać swoje życie pod karierę ukochanego. Cała prawda wyszła na jaw w 2019 roku, kiedy to kobieta udzieliła bardzo osobistego wywiadu TVP Sport. Okazuje się, że jej codzienność wcale nie jest usłana różami.

Fabian Drzyzga jest jedną z największych gwiazd polskiej siatkówki i od lat stanowi o sile podstawowego składu reprezentacji Polski. Mimo wielkiej sławy żona zawodnika musi za nią płacić wielką cenę. Pani Monika Drzyzga w wywiadzie z TVP Sport opowiedziała o swoim życiu prywatnym i okazuje się, że nie jest ono usłane różami. Ukochana gracza nie chciałaby, aby córka podzieliła jej los.

Lukas Podolski - zarobki w Górniku. Miliony dla mistrza świata w Zabrzu!

Fabian Drzyzga martwi swoją żonę. Szczere wyznanie ukochanej siatkarza

W trakcie rozmowy z TVP Sport Monika Drzyzga zdecydowała się powiedzieć, jak wygląda jej życie prywatne u boku gwiazdora polskiego sportu. Okazuje się, że nie jest to tak proste, a brak sportowca w domu był bardzo odczuwalny. Szczególnie gdy na świecie pojawiła się córka - Julia. Ukochana siatkarza przyznaje, że wychowanie małej dziewczynki pod nieobecność ojca było dla niej bardzo ciężkie.

- Bywało tak, że po siedmiogodzinnym maratonie usypiania Julki szłam do drugiego pokoju i płakałam z bezradności. Wiedziałam, że mój mąż nie pozna córki w pełni, że nie zobaczy jej pierwszych tygodni, łez, śmiechu. Ominęło go dużo rzeczy, które już się nie powtórzą — powiedziała Monika Drzyzga w rozmowie z telewizją publiczną.

Zjawiskowa Polka to żona Lukasa Podolskiego! Na jej widok serce mocniej bije, zostanie nową królową Zabrza? [ZDJĘCIE]

Tomaszewski SZCZERZE o Podolskim: to porównanie jest jednoznaczne

Monika Drzyzga nie życzy takiego życia córce

Żona reprezentanta Polski w siatkówkę poszła w wywiadzie o krok dalej i powiedziała, że nie chciałaby, aby jej córka podzieliła jej los i wybrała sobie na wybranka sportowca.

- Jest wiele osób, które są mądre, ciekawe, mają pasję i nawet pieniądze, a pozostają anonimowe. Nikt nie ocenia ich rodzin, partnerek, dzieci. Jako żona Fabiana, w dużej mierze dzięki mojemu mężowi, mam już zupełnie inne nastawienie. Trochę mniej przejmuję się tym, co ludzie o mnie myślą. (...) Nie zmienia to faktu, że dla rodziny jest to niezwykle trudna przeprawa. Mam nadzieję, że moja córka tego samego nie doświadczy - mówi Monika Drzyzga.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze