Co za tatuaż!

Polski skoczek odsłonił brzuch, a tam... Jan Paweł II! Niezwykły tatuaż, nie uwierzycie, kto go ma

2023-03-17 13:44

Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy temat Jana Pawła II wzbudza dość duże emocje w polskiej opinii publicznej. Okazuje się, że wizerunek świętego bardzo dużo znaczy dla jednego z reprezentantów Polski w skokach narciarskich, który umieścił tatuaż ze świętym na swojej klatce piersiowej Mamy zdjęcie!

Temat Jana Pawła II był w ostatnim czasie bardzo medialny i spolaryzował polską opinię publiczną. Mimo dużych emocji wokół postaci świętego, dla wielu sportowców pozostaje on wielkim wzorem i autorytetem. Okazuje się, że jeden z członków reprezentacji narodowej w skokach narciarskich ma tatuaż z wizerunkiem polskiego papieża.

Znany sportowiec ma tatuaż z Janem Pawłem II. Pokazał go na zdjęciach

Okazuje się, że sportowcem, który postanowił ozdobić swoje ciało wizurunkiem świetego Jana Pawła II jest Klemens Murańka. Sportowiec, podobnie, jak jego kolega z reprezentacji, Kamil Stoch zdaje się mieć wielkie przywiązanie do wiary. Mówiąc o religii w reprezentacji Polski skoków narciarskich nie można pominąć postaci Piotra Żyły, który identyfikuje się religijnie jako ewangelik, a jego związki z wiarą bardzo podkreślał jego nauczyciel katechezy z lat szkolnych, ksiądz Jan Byrt.

- Piotr uczęszczał na lekcje religii ewangelickiej. Lekcje religii były z Piotrem wielką przyjemnością. Piotr należy do bardzo pogodnych ludzi - powiedział ks. Jan Byrt w rozmowie z portalem bielskobiala.naszemiasto.pl

Aby zobaczyć tatuaż Klemensa Murańki, przejdź do galerii zamieszczonej w tekście.

Sonda
Czy oglądasz skoki narciarskie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze