Dawid Kubacki

i

Autor: AP PHOTO Dawid Kubacki

Raw Air

Skoki Oslo TV NA ŻYWO. Skoki dzisiaj Raw Air kwalifikacje GDZIE OGLĄDAĆ? Oslo prolog STREAM ONLINE LIVE. Skoki Raw Air Oslo NA KTÓRYM KANALE 10.03 LIVE ONLINE

2023-03-10 12:46

Skoki Oslo TV NA ŻYWO. Skoki dzisiaj Raw Air kwalifikacje GDZIE OGLĄDAĆ? Oslo prolog STREAM ONLINE LIVE. Skoki Raw Air Oslo NA KTÓRYM KANALE 10.03 LIVE ONLINE. To będzie niebywale trudny i intensywny tydzień dla skoczków narciarskich. Wszystko za sprawą rozpoczynającego się w piątek cyklu Raw Air. Zawodnicy wkraczają w ostatni etap sezonu, który pokaże, kto był najlepiej przygotowany pod względem fizycznym. Skoki Oslo prolog TV GDZIE OGLĄDAĆ? Skoki DZISIAJ Oslo STREAM ONLINE LIVE.

Skoki DZISIAJ TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ? Raw Air Oslo prolog NA KTÓRYM KANALE?

W piątkowe popołudnie rozpocznie się szósta edycja norweskiego turnieju Raw Air. Poprzednie imprezy cieszyły się sporym zainteresowaniem i skoczkowie do ostatnich konkursów walczyli o triumf. Dotychczas w Raw Air wygrywało trzech zawodników: Kamil Stoch i Stefan Kraft po dwa razy oraz Ryoyu Kobayashi. Norweski cykl charakteryzuje się tym, że czasu na odpoczynek jest niewiele, a punktowanych skoków bardzo dużo. Organizatorzy w tym roku poszli o krok dalej i przygotowali dla zawodników prawdziwy maraton. Ten rozpocznie się od prologu w Oslo w piątkowe popołudnie. Następnie skoczkowie będą musieli oddać 18 równych skoków, jeśli marzą o triumfie w Raw Air. A to będzie wymagało nie lada dobrego przygotowania fizycznego.

Raw Air Oslo 10.03 STREAM ONLINE LIVE. Skoki PIĄTEK 10.03 RAW AIR OSLO NA ŻYWO w INTERNECIE

Raw Air będzie również jednym z ostatnich akcentów walki o Kryształową Kulę. Wydaje się, że w grze o zwycięstwo w Pucharze Świata pozostało dwóch zawodników: Dawid Kubacki oraz Halvor Egner Granerud. Przewaga Norwega jest dość wyraźna, ale w najbliższym tygodniu będzie aż sześćset punktów do zdobycia, co może całkowicie zmienić układ klasyfikacji generalnej.

Prolog w Oslo odbędzie się w piątek 10 marca. Transmisja z rywalizacji dostępna będzie na kanale Eurosport 1 oraz w płatnej aplikacji Player na kanale Eurosport Extra. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00. Relacja z prologu w Oslo na żywo w internecie na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze