Tego WIDEO nie zapomnicie do końca życia. PRZERAŹLIWY wrzask zawodniczki, OKROPNY WYPADEK

2021-02-28 12:34 dko
Kajsa Vickhof Lie
Autor: YouTube Kajsa Vickhof Lie

Niektóre dyscypliny sportowe wymagają od zawodników stalowych nerwów. Bez wątpienia do tego grona zalicza się narciarstwo alpejskie, a zwłaszcza konkurencje szybkościowe. Prędkości osiągane przez narciarzy bywają niekiedy zawrotne, co niesie za sobą ogromne zagrożenie. Niestety podczas supergigatna kobiet w Val di Fassa okropny upadek zaliczyła 22-letnia Norweżka.

Konkurencje szybkościowe w narciarstwie alpejskim wymagają od zawodników i zawodniczek nie tylko doskonałego przygotowania fizycznego i technicznego, ale również wyzbycia się wszelkiego strachu. Bo nikt, kto obawia się prędkości i szaleńczych skrętów, nie pokona trasy supergiganta, czy też zjazdu. Niestety zawodnicy narażeni są przy tym na bardzo poważne wypadki. Kibice już niejednokrotnie oglądali okropne upadki, po których narciarze doznawali bolesnych urazów.

Wyciekło, co Piotr Żyła mówił o skakaniu z kobietami! Padają słowa o "GŁUPICH dziewczynach"

Żyła mistrzem świata!

Niestety kolejny raz o zagrożeniu dla zawodników przekonaliśmy się w niedzielne popołudnie. Na trasie supergiganta we włoskim Val di Fassa doszło bowiem do strasznie wyglądającego wypadku. Reprezentantka Norwegii Kajsa Vickhoff Lie po pokonaniu kilkuset metrów nie utrzymała równowagi i po dociśnięciu narty do skrętu, wybiło ją do góry.

Stefan Horngacher bardzo mocno złapał Piotra Żyłę. Zaczął mu niemal szeptać do ucha takie rzeczy!

Norweżką z dużym impetem uderzyła o niebywale twardy zeskok i następnie bezwładnie sunęła po śniegu. Najgorsze było jednak to, że ze sporą prędkością wpadła w siatki ochronne. Narty wkręciły się w siatkę i zaczęły wykręcać nogi zawodniczki we wszystkie strony. Vickhoff Lie po zatrzymaniu się, złapała się za nogę i zaczęła przeraźliwie krzyczeć. Po kilkunastu minutach została zabrana helikopterem do szpitala. Chwilę później równie groźny upadek zanotowała Rosina Schneeberger, która również została drogą powietrzną przetransportowana do szpitala.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze