Agnieszka Radwańska błyszczała na ŚLUBIE trenera Tomasza Wiktorowskiego [GALERIA]

2016-09-12 13:00

Agnieszka Radwańska (27 l.) zrobiła duże zamieszanie, informując, że właśnie wypoczywa przed sobotnim ślubem. Niektóre media dały się nabrać, że chodzi o ślub tenisistki. Krakowianka faktycznie bawiła się na weselu, ale jako gość. A ślub wziął jej trener Tomasz Wiktorowski (35 l.), w Juracie. Zobaczcie ZDJĘCIA z wesela nad Bałtykiem!

Szum wokół Radwańskiej zaczął się po wypowiedzi Karoliny Woźniackiej. Duńska tenisistka, bliska przyjaciółka krakowianki, w czasie konferencji prasowej na US Open wygadała się, że Aga wkrótce wyjdzie za mąż. W ten weekend sakramentalne "tak" wypowiedziała jednak nie Agnieszka, ale jej trener. "No i już i po ślubie Asi i Tomasza. Najlepsze życzenia dla Młodej Pary!" - napisała na Facebooku tenisistka, która podobno ma wyjść za mąż po zakończeniu tego sezonu (późna jesień). Wcześniej Radwańską czekają starty w Japonii, Chinach i pewnie w kończących sezon mistrzostwach w Singapurze, gdzie rok temu triumfowała.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze