Andy Murray, Wimbledon 2013

Autor: Eastnews

Andy Murray do trenera: Zamknij kur... mordę!

2014-07-03 17:52

Andy Murray co prawda przegrał w ćwierćfinale Wimbledonu, ale najwięcej kontrowersji wzbudziło jego zachowanie podczas meczu. Brytyjczyk w wulgarnych słowach nakrzyczał na swojego trenera.

Murrayowi puściły nerwy, bo nie radził sobie z niżej notowanym Dimitrowem. - Zamknij kur... mordę! - krzyknął w trakcie drugiego seta ćwierćfinałowego meczu do swojego trenera. Choć telewizyjne powtórki nie zarejestrowały skandalicznego zachowania tenisisty, nie umknęło to uwadze relacjonującym mecz dziennikarzom "Daily Mail".

Zobacz: Serena Williams pijana podczas meczu? [WIDEO]

Ostatecznie obrońca tytułu przegrał z 23-letnim Bułgarem w trzech setach 2:6, 6:7 (4), 1:6 i odpadł z Wimbledonu. Nie dość, że na korcie zaprezentował się fatalnie, to nie potrafił przegrać z godnością i uznać wyższości rywala. Takie zachowanie z pewnością nie przystoi sportowcowi tej klasy.