Ile zarobił Hubert Hurkacz w Montrealu? ATP Montreal PREMIE Jakie są Nagrody pieniężne

i

Autor: AP Ile zarobił Hubert Hurkacz w Montrealu? ATP Montreal PREMIE Jakie są Nagrody pieniężne

Wielka kasa dla Polaka

Ile zarobił Hubert Hurkacz w Montrealu? ATP Montreal PREMIE Jakie są nagrody pieniężne

2022-08-13 23:29

Ile zarobił Hurkacz ATP Montreal 2022 PREMIE: Jakie są nagrody pieniężne w Montrealu? Trwa turniej ATP w Montrealu, a Hubert Hurkacz jest już w finale. Na tenisowych kortach w Kanadzie rywalizacja toczy się nie tylko o punkty rankingowe i sławę. Tenisiści walczą też o naprawdę duże pieniądze. Turniej w Montrealu to impreza rangi ATP Masters 1000, jedna z największych w tourze. Premie są zatem ogromne. Ile w turnieju ATP Montreal zarobił już Hubert Hurkacz? Ile może jeszcze zarobić? Ile dostanie zwycięzca ATP Montreal PREMIE, nagrody pieniężne w turnieju w Montrealu.

ATP Montreal PREMIE Nagrody pieniężne: Ile zarobił Hurkacz w Montrealu?

Hubert Hurkacz w całej karierze jeszcze przed turniejem ATP w Montrealu uzbierał z tenisowych premii już 7,38 mln dolarów. Teraz jest już w finale po zwycięstwie 5:7, 6:3, 6:2 nad Norwegiem Casperem Ruudem. Hurkacz pierwszego seta przegrał, a na samym początku drugiego stracił podanie. Ale szybko odrobił straty i do końca grał już wspaniale. Hurkacz po raz szósty zagra w finale turnieju rangi ATP. Wszystkie poprzednie wygrał - kolejno w Winston-Salem, Delray Beach, Miami Open, Metz i niedawno Halleał Hurkacz.

Ile zarobił Hurkacz ATP Montreal PREMIE Jakie są nagrody pieniężne w Montrealu

Turniej ATP w Montrealu to impreza rangi ATP Masters 1000, jedna z największych w cyklu. Premie są bardzo duże. Już za awans do półfinału Hubert Hurkacz zarobił pół miliona dolarów. Teraz powalczy o jeszcze większe pieniądze. Polak wygrał w karierze już 5 turniejów rangi ATP, kolejno Winston-Salem, Delray Beach, Miami Open, Metz i niedawno Halle. Teraz jedno zwycięstwo dzieli go od kolejnego spektakularnego triumfu.

Premie w turnieju singlowym ATP Montreal 2012

  • I runda - 23 690 DOLARÓW
  • II runda - 42 760
  • III runda - 79 745
  • 1/4 finału - 149 085
  • 1/2 finału - 273 320
  • Finalista - 499 830
  • Zwycięzca - 915 295
Hubert Hurkacz trenował z dziećmi w Gdańsku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze