Dominika Cibulkova wyszła za mąż! Wyglądała cudownie! [GALERIA]

2016-07-11 9:58 CH

Dominika Cibulkova wyszła za mąż. Słowacka tenisistka, która tydzień temu wyrzuciła z Wimbledonu Agnieszkę Radwańską, sakramentalne "tak" powiedziała w Katedrze Świętego Marcina w Bratysławie. Jej świeżo upieczony małżonek to Michal Navara, a sympatyczna Dominika zapowiedziała już, że wciąż będzie występować na korcie pod panieńskim nazwiskiem. Zobaczcie ZDJĘCIA ze ślubu.

Na tenisowym korcie filigranowa Cibulkova imponuje walecznością i zadziornością. Ale w czasie ceremonii ślubnej zupełnie się rozkleiła. - Cały czas płakałam. Nie chciałam płakać, ale po prostu nie mogłam się powstrzymać - powiedziała Słowaczka, która wyglądała przepięknie w długiej sukni z koronkami i prześwitami.
Na przyjęciu weselnym w zamku w Oponicach bawiło się 260 gości. Domnika i Michal Navara spotykają się od kilku lat, a narzeczony towarzyszy tenisistce podczas jej podróży po świecie. Kiedyś pracował w ministerstwie rolnictwa, ale teraz pomaga po prostu ukochanej odnosić sukcesy, wspierając ją w czasie turniejów.

Najnowsze