Hubert Hurkacz KIEDY gra w Rzymie DRABINKA Z KIM gra Hurkacz DRABINKA ATP Rzym 2021

2021-05-08 15:32 Michał Chojecki
Hubert Hurkacz KIEDY gra w Rzymie DRABINKA Z KIM gra Hurkacz DRABINKA ATP Rzym 2021
Autor: Twitter Hubert Hurkacz KIEDY gra w Rzymie DRABINKA Z KIM gra Hurkacz DRABINKA ATP Rzym 2021

Hubert Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra ATP Rzym DRABINKA KIEDY gra Hurkacz w Rzymie DRABINKA ATP Rzym Z KIM gra Hurkacz. Po zupełnie nieudanym występie w Madrycie Hubert Hurkacz zagra teraz w Rzymie. Polak po krótkiej przerwie waraca do rywalizacji. Hurkacz powalczy teraz w rozgrywanym na Foro Italico turnieju ATP w Rzymie, gdzie warunki są specyficznie a korty bardzo wolne. Za nami losowanie. Jest już drabinka ATP Rzym 2021 i znamy pierwszego rywala Huberta Hurkacza. Z KIM i KIEDY gra Hurkacz w Rzymie? Jaka jest DRABINKA ATP Rzym 2021 TERMINARZ? KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz w Rzymie?

Hubert Hurkacz KIEDY mecz ATP Rzym? O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz Rzym

Hubert Hurkacz jest już w Rzymie, gdzie przygotowuje się do kolejnego turnieju ATP. W stolicy Włoch zagrają niemal wszystkie największe gwiazdy. To dla wielu tenisistów próba generalna i ostatnie przetarcie przed paryskim French Open. Hubert Hurkacz przed turniejem w Rzymie grał w Madrycie i dobrze tego występu wspominać nie będzie. Wrocławianin odpadł już w I rundzie po porażce 7:5, 6:7(7), 3:6 z Australijczykiem Johnem Millmanem. W tie-breaku drugiego seta polski tenisista miał trzy piłki meczowe, ale wypuścił zwycięstwo z rąk, popełniając podwójne błędy serwisowe. W trzecim secie też prowadził 2:0, ale potem grał coraz słabiej. Hurkacz wrócił na kort po ponad dwóch tygodniach przerwy, w czasie której trenował we Wrocławiu, przygotowując się do najważniejszych w sezonie turniejów na mączce. Miejmy nadzieję, że forma wreszcie przyjdzie, choć trzeba pamiętać o tym, że warunki na Foro Italico są specyficzne. Korty tutaj są bardzo wolne, nawet jak na mączkę. Dla porównania w Madrycie gra toczy się zawsze dużo szybciej. Dlatego np. Agnieszka Radwańska, która nie lubiła grać na kortach ziemnych, z występów w Rzymie po prostu często rezygnowała, bo na tak wolnej nawierzchni, jaka jest w na Foro Italico, po prostu radziła sobie wyjątkowo kiepsko. Za nami losowanie ATP Rzym 2021. Poznaliśmy pierwszego rywala Huberta Hurkacz w Rzymie. Z kim gra Hurkacz w I rundzie turnieju ATP Rzym 2021? I kiedy gra Hurkacz w Rzymie? Poniżej DRABINKA ATP Rzym 2021.

KIEDY gra Hurkacz DRABINKA ATP Rzym 2021 O KTÓREJ gra Hurkacz

Hubert Hurkacz w I rundzie turnieju ATP w Rzymie zagra z Włochem Lorenzo Musettim (nr 83). 19-latek to duży talent, a do głównego turnieju dostał dziką kartę. Mecz Hurkacz - Musetti w poniedziałek 10 maja o godzinie 19.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze