ATP Waszyngton

Hubert Hurkacz miał trzy piłki meczowe, ale odpadł z turnieju ATP w Waszyngtonie! Hurkacz - Mmoh WYNIK RELACJA NA ŻYWO

2023-08-02 0:48

Hubert Hurkacz odpadł z turnieju ATP w Waszyngtonie już po pierwszym meczu, przegrywając w 2. rundzie 3:6, 7:6(4), 6:7(4) z Amerykaninem Michaelem Mmohem (nr 112). Polak zaczął to spotkanie bardzo słabo, ale potem się rozkręcił. W drugim secie obronił piłkę meczową, a w trzeciej partii sam miał aż trzy szanse na przypieczętowanie zwycięstwa. Niestety nie wykorzystał ich, a w dramatycznym tie-breaku, który zdecydował o wszystkim, to Mmoh był górą. Poniżej nasza relacja na żywo, wynik meczu Hurkacz - Mmoh w Waszyngtonie.

Na żywo

Hubert Hurkacz - Michael Mmoh

3:6, 7:6, 6:7

KONIEC! Hubert Hurkacz miał trzy piłki meczowe, ale nie wykorzystał ich, a potem przegrał z Michaelem Mmohem 3:6, 7:6(4), 6:7(4) i odpadł z turnieju ATP w Waszyngtonie już po pierwszym meczu

3:6, 7:6, 6:6

Gem Mmoh. Przed nami decydujący TIE-BREAK!

Było 0-40, jest już 30-40

0-40

0-30 Wymuszony błąd Polaka. Chyba będzie kolejny tie-break na koniec tego dramatycznego pojedynku

3:6, 7:6, 6:5

Gem Hurkacz. Na koniec dwa asy serwisowe Polaka. Błyskawiczny gem wygrany do zera.

40-0 As serwisowy Polaka

30-0 Potężny forhend Hurkacza

3:6, 7:6, 5:5

Gem Mmoh. Hubert miał trzy piłki meczowe. Niestety nie zdołał przypieczętować zwycięstwa. Gramy dalej. Po dramatycznej walce na przewagi Amerykanin uciekł spod topora i jest znów remis. Na koniec as serwisowy Mmoha

Równowaga. Świetny serwis Amerykanina

Hurkacz ma trzecią piłkę meczową po podwójnym błędzie serwisowym Mmoha

Równowaga. Mmoh ruszył do siatki i popisał się pewnym wolejem

Co za wymiana! Na koniec błąd Mmoha! Hurkacz ma drugą piłkę meczową!

40-40 Dobry serwis Mmoha

40-30 Hurkacz ma piłkę meczową!

30-30 Błędy Amerykanina. Polak dwa punkty od zwycięstwa

0-30 Mocny forhend Mmoha. Polak szalał w defensywie, ale w końcu skapitulował

3:6, 7:6, 5:4

Gem Hurkacz. Polak znów bronił breakpointów, ale pokazał klasę! Pod presją grał dobrze. Po długim i zaciętym gemie obronił podanie. Na koniec as serwisowy naszego tenisisty. Teraz to Mmoh serwować będzie pod presją

Kolejna równowaga

As serwisowy Huberta! Równowaga

Zabójcza kontra Mmoha. Hurkacz broni breakpointa

Kolejna równowaga. Ważny gem

40-40 Mocny forhend Polaka po dobrym serwisie. Można odetchnąć

30-40 Hubi wpakował piłkę w siatkę i broni breakpointa...

3:6, 7:6, 4:3

Gem Hurkacz. Polak przegrywał w nim 15-30, ale potem grał efektownie i skutecznie

30-30 Hubi błysnął refleksem przy siatce

3:6, 7:6, 3:3

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE! Polak odrobił straty! Po raz pierwszy dzisiaj przełamał podanie rywala. Na koniec ruszył do siatki i pewnie skończył punkt

40-15 Błąd Mmoha. Polak znów ma breakpointy!

30-0 Efektowny wolej Polaka

3:6, 7:6, 2:3

Gem Hurkacz. Polak łapie kontakt, obronił podanie w dobrym stylu

40-15 po dobrym serwisie Hubiego

3:6, 7:6, 1:3

Gem Mmoh. Polak doczekał się szans na przełamanie, ale Mmoh wyratował się, świetnie serwując. Na koniec efektowny wolej tenisisty z USA

40-40 Dwa świetne serwisy Mmoha

40-15 Podwójny błąd serwisowy Amerykanina. Hurkacz ma pierwsze dzisiaj breakpointy!

30-15 Polak gra teraz z większą swobodą. Mocny forhend i Mmoh pod presją popełnił błąd

3:6, 7;6, 1:2

Gem Mmoh PRZEŁAMANIE. Pierwsze dwa breakpointy Polak obronił. Przy trzecim ruszył do siatki i nadział się na kontrę Amerykanina

3:6, 7:6

GEM i SET HURKACZ. Polak obronił piłkę meczową, a potem był lepszy w tie-braku (7-4). Przed nami trzeci set!

7-4 Polak wygrywa seta!

6-4 Pewny smecz Polaka i są piłki setowe!

5-4 As serwisowy Mmoha

5-3 Dobry serwis Amerykanina

5-2 Błąd Mmoha popełniony pod presją

4-2 Nieudany return Amerykanina

3-2 Świetny return Polaka!

2-2 Mmoh zagrał w siatkę po długiej wymianie

1-2 Kolejny błąd Huberta. Za dużo ich popełnia...

1-1 Dobry serwis Hurkacza

0-1 Duży aut po forhendzie Polaka

3:6, 6:6

Gem Hurkacz. Polak obronił piłkę meczową. Potem świetnie serwował. Przed nami TIE-BREAK!

40-40 As serwisowy Polaka!

30-40 Długa wymiana. Górą Mmoh. Hurkacz broni piłki meczowej

30-30 Trafił Polak w końcową linię

15-30 Błąd Huberta, który jest dwie piłki od porażki

15-15 Najpierw efektowna sztuczka techniczna Polaka, a potem niestety popsuty wolej

3:6, 5:6

Gem Mmoh. Amerykanin znów obronił podanie. Hurkacz nie miał jeszcze ani jednego breakpointa. Z chwilę znów będzie się bronił przed porażką, serwując pod presją

15-40 Mmoh zabawił się z Polakiem, przytomny lob Amerykanina.

15-15 Podwójny błąd serwisowy Mmoha

3:6, 5:5

Gem Hurkacz. Polak bronił się przed porażką, ale nie zadrżała mu ręka. Pewnie wygrany gem, na koniec efektowna akcja przy siatce

40-0 Skuteczne serwisy wrocławianina

3:6, 4:5

Gem Mmoh. Amerykanin pewnie obronił serwis. Teraz duża presją po stronie Polaka. Już nie ma miejsca na błędy... Serwuje aby pozostać w tym meczu

15-40 Mmoh kontroluje przebieg tego gema

15-30 Znów zupełnie nieudany forhend Polaka, wpakował piłkę w siatkę w prostej sytuacji

3:6, 4:4

Gem Hurkacz. Polak bardzo pewnie teraz obronił podanie. Wciąż bez przełamań w drugim secie

40-0

30-0 Efektowny skrót Polaka, mocno podkręcona piłka

3:6, 3:4

Gem Mmoh. Amerykanin wygrał go szybko i do zera. Na koniec as serwisowy

0-40 Mmoh serwuje i pewnie wygrywa kolejne wymiany

3:6, 3:3

Gem Hurkacz. Polak znów był w opałach, bronił breakpointa. Udało się opanować sytuację. Na koniec efektowny wolej wrocławianina zagrany nisko nad kortem

3:6, 2:3

Gem Mmoh. Na koniec nieudany return Polaka, który próbuje być bardziej aktywny i agresywny, ale wciąż brakuje mu dokładności.

15-40 Kapitalna akcja Amerykanina przy siatce

15-15 Polak stara się grać bardziej agresywnie. Teraz to Mmoh popełnił w końcu błąd

3:6, 2:2

Gem Hurkacz. Przewaga Polaka topniała, ale przy 40-30 wrocławianin mocnym bekhendem zmusił rywala do błędu. Mamy remis w drugim secie

Było 40-0 ale jest już 40-30

40-0 Piąty i szósty as serwisowy Polaka

3:6, 1:2

Gem Mmoh. Polak znów zdołał doprowadzić do równowagi przy serwisie Amerykanina, ale w dwóch ostatnich akcjach Mmoh popisał się świetnymi zagraniami przy siatce

40-40 Długa wymiana, na koniec popsuł Amerykanin. Równowaga

30-40 Mmoh gra bardzo skutecznie. Teraz znów zmusił Polaka do błędu

30-15 Amerykanin popełnił podwójny błąd serwisowy

3:6, 1:1

Gem Hurkacz. Polak wciąż gra nierówno, ale teraz więcej było jego udanych zagrań. W ostatniej wymianie Hubi popisał się pięknym lobem

30-30 Mmoh przejął inicjatywę i ruszył do siatki. Po chwili popisał się dobrym wolejem. Hubi zbyt pasywny

15-15 Dobry kick-serwis Huberta. Wysoki kozioł piłki zaskoczył rywala

3:6, 0:1

Gem Mmoh. Wydawało się, że Polak wreszcie się rozkręca, ale końcówka tego gema znów była w jego wykonaniu nieudana. Mmoh wciąż dużo solidniejszy niż wrocławianin

40-40 po bardzo mocnym forhendzie Polaka

30-40 Mmoh próbował zagrać technicznie przy siatce, ale pokpił sprawę

15-30 Mocny serwis Amerykanina

Początek drugiego seta. Serwuje Michael Mmoh

3:6

GEM i SET MMOH. Hubert Hurkacz po bardzo słabej grze przegrał pierwszego seta 3:6 i jest to przykra niespodzianka. Hubi popełnia bardzo dużo błędów, dwa razy stracił podanie

Znów piłka setowa po nieudanym zagraniu Huberta

40-40 Dobry serwis Polaka

30-40 Potężny forhend Mmoha, który ma już piłkę setową

30-30 Forhendy Polaka bardzo niepewne, teraz znów duży aut

15-15 Błąd Huberta po dobrym returnie rywala

3:5

Gem Mmoh. Amerykanin odpowiada też gemem serwisowym wygranym do zera. Polak był w nim bezradny

0-30 Nieudane returny Polaka

3:4

Gem Hurkacz. Polak wygrał go do zera, świetnie serwując

30-0 Dobre serwisy Huberta

2:4

Gem Mmoh. Po grze na przewagi Amerykanin obronił podanie. W ostatniej wymianie Polak odważnie ruszył do siatki, ale nie był to dobry atak. Nadział się na kontrę

40-40 Polak doprowadza do równowagi w gemie

30-30 Podwójny błąd serwisowy Mmoha

15-30 Znów błąd Polaka po szybkiej wymianie, a była okazja żeby przejąć inicjatywę

2:3

Gem Hurkacz. Polak wygrał go szybko i pewnie, do 15. Dobrze serwował. Wciąż jednak przewaga przełamania po stronie mającego arabskiej korzenie tenisisty z USA

40-0 As serwisowy Polaka. Coraz lepiej serwuje

1:3

Gem Mmoh. Polak prowadził 30-0, ale potem Amerykanin znów był zabójczo solidny. Dobrze też serwował. Hurkacz wciąż przegrywa

30-30 Zaskakujący skrót Amerykanina zagrany w dobrym momencie. Polak dał się zaskoczyć

30-0 Teraz błędy Mmoha

1:2

Gem Hurkacz. Polak znów był w opałach i bronił breakpointów. Udało się opanować sytuację. Na koniec as serwisowy najlepszego polskiego tenisisty

0:2

Gem Mmoh. Gra toczy się szybko, a Polak wciąż nie może złapać rytmu. Popełnia błędy

15-40 Nieudany return Hurkacza

0-30 Mmoh solidny, Hurkacz wciąż dziwnie rozkojarzony i niedokładny

0-15 I znów błąd Polaka

0:1

Gem Mmoh PRZEŁAMANIE. Hubert Hurkacz słabo zaczął to spotkanie, od razu stracił serwis. Najpierw seria błędów, na koniec nieudany atak przy siatce. Mmoh łatwo minął Polaka

Jeżeli Hurkacz pokona Mmoha, to kolejny mecz zagra w piątek

To pierwszy mecz Hurkacza po dłuższej przerwie. Poprzednim był pojedynek z Novakiem Djokoviciem na trawie Wimbledonu

Polak i Amerykanin są już na korcie. Trwa rozgrzewka

Mecz Hurkacz - Mmoh zacznie się już ok. godziny 21.45

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Michael Mmoh w 2. rundzie turnieju ATP w Waszyngtonie. Początek spotkania ok. godziny 21.45

Hurkacz - Mmoh RELACJA NA ŻYWO ATP Waszyngton Hurkacz mecz NA ŻYWO dzisiaj

Hubert Hurkacz walczy w turnieju ATP w Waszyngtonie. Polak zaczyna w 2. rundzie, a jego rywalem jest Amerykanin Michael Mmoh (nr 112), który pokonał 6:3, 6:3 swojego rodaka Bradleya Klahna. Dla wrocławianina występ w Waszyngtonie to cenne przetarcie przed serią większych turniejów w Ameryce Północnej, z których najważniejszy będzie oczywiście US Open.

Hurkacz - Mmoh NA ŻYWO RELACJA LIVE ATP Waszyngton Hurkacz WYNIK meczu dzisiaj

Hubert Hurkacz zaczyna występy na kortach twardych. Po Wimbledonie, z którego Polak odpadł po porażce w 4. rundzie z Novakiem Djokoviciem (6:7, 6:7, 7:5, 4:6), nasz tenisista trenował na Florydzie, gdzie spędza dużo czasu. W najnowszym notowaniu ATP Hurkacz spadł z 16. na 17. miejsce. Wrocławianin na Twitterze odpowiadał na pytania kibiców i potwierdził, że na igrzyskach w Paryżu stworzy parę mikstową z Igą Świątek. Na pytanie, gdzie chciałby wygrać swój pierwszy turniej wielkoszlemowy, odpowiedział: "Fajnie by było wygrać w Nowym Jorku, bo to najbliższy Szlem". US Open zacznie się 28 sierpnia. Wcześniej Polak powalczy w kilku turniejach ATP, a najbliższy to ten w Waszyngtonie.

Hurkacz - Mmoh WYNIK NA ŻYWO ATP Waszyngton Hurkacz mecz dzisiaj RELACJA LIVE

Mecz Hubert Hurkacz - Michael Mmoh w 2. rundzie turnieju ATP w Waszyngtonie zostanie rozegrany we wtorek 1 sierpnia ok. godziny 21.30-22.00 polskiego czasu (trzeci mecz od godz. 18). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - Mmmoh

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!