Autor: AP Hubet Hurkacz w finale turnieju ATP w Bazylei po KRWAWYM HORRORZE! Hurkacz - Humbert WYNIK RELACJA NA ŻYWO

ATP Bazylea

Hubert Hurkacz w finale turnieju ATP w Bazylei po KRWAWYM HORRORZE! Hurkacz - Humbert WYNIK RELACJA NA ŻYWO

2023-10-28 18:01

Hubert Hurkacz zagra w finale turnieju ATP w Bazylei po zwycięstwie 6:4, 3:6, 7:6(7-5) nad Ugo Humbertem (nr 28). Polak wygrał pierwszego seta, ale w drugim górą był Francuz. Trzeci set był bardzo dramatyczny. Wrocławianin najpierw zmarnował piłki meczowe, a potem w tie-breaku przypieczętował zwycięstwo. W końcówce zranił prawą dłoń, upadając na kort,. Krwawił, ale nie przeszkodziło mu to wywalczyć cennego awansu. Wrocławianin walczy o awans do ATP Finals i jego szanse z każdym zwycięstwem rosną. Z turnieju w Bazylei odpadli już Casper Ruud i Taylor Fritz, jedni z głównych rywali Polaka w tym wyścigu. Poniżej nasza relacja na żywo i wynik meczu Hurkacz - Humbert dzisiaj w Bazylei.

Na żywo

Hubert Hurkacz - Ugo Humbert

6:4, 3:6, 7:6

BRAWO HUBERT HURKACZ! Polak po dramatycznym trzysetowym boju pokonał Hugo Humberta 6:4, 3:6, 7:6(5) i zagra w finale turnieju ATP 500 w Bazylei

7-5 HUBI W FINALE!!! NA KONIEC AS SERWISOWY!

Hurkacz nieco zranił dłoń

3-2 Polak rzucił się na kort, próbując odegrać. Piłkę przegrał a do tego nieco się potłukł

3-1 Uffff.... Humbert minimalnie przestrzelił, mijając Polaka

2-1 Niecelny return Hurkacza

2-0 Hubi popisał się ładnym minięciem, zagranie w pełnym biegu!

1-0 Świetny serwis Polaka na zewnątrz

6:4, 3:6, 6:6

Gem Humbert. Przed nami decydujący TIE-BREAK!

15-40 Nieudany teraz bekhend wrocławianina

15-30 Dobry serwis Humberta

15-15 Kapitalny bekhend Polaka po crossie! Ale siła!

6:4, 3:6, 6:5

Gem Hurkacz. Polak wraca na prowadzenie. Pewnie obroniony serwis. Jak odpowie Francuz? Będzie tie-break?

40-15 Polak wymusił błąd rywala, wywierając presję

15-15 Hubi zagrał ramą rakiety, wysoko w trybuny

6:4, 3:6, 5:5

Gem Humbert. Szkoda tego gema... Polak miał w nim dwie piłki meczowe, ale znów nie zdołał domknąć tego spotkania

40-40. Ale szkoda! Polak zaryzykował i zagrał mocno z returnu, ale w siatkę

40-30

40-15 Hurkacz ma dwie piłki meczowe przy podaniu rywala!

30-15 Przestrzelił Francuz. Polak znów dwie piłki od zwycięstwa

15-15 Efektowny bekhend Francuza, zagrany z wyskoku

6:4, 3:6, 5:4

Gem Humbert PRZEŁAMANIE. Niesamowite. Hubi serwował po zwycięstwo, ale nie trafiał pierwszym podaniem i zrobiły się kłopoty. Francuz wykorzystał breakpointa. Polak znów nie wyratował się serwisem

30-40 Oj Hubi... Polak wpakował piłkę w siatkę i broni breakpointa

30-30 Taśma pomogła Francuzowi, piłka podskoczyła i zaskoczyła atakującego przy siatce Hurkacza. Pech...

30-15 Potężny serwis Polaka

6:4, 3:6, 5:3

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE! Polak blisko zwycięstwa! Zaraz będzie serwować po awans do finału!

40-15 Hubert ma breakpointy. Ładnym slajsem wymusił błąd rywala

30-15 Agresywna akcja Polaka i znów robi się ciekawie

6:4, 3:6, 4:3

Gem Hurkacz. Polak zakończył go mocnym serwisem do środka. Gem wygrany do 30. Hubi wraca na prowadzenie

40-15 Niecelny return Francuza

30-15 Dobry serwis Hurkacza

6:4, 3:6, 3:3

Gem Humbert. Zaczęło się obiecująco. Polak prowadzi 30-0. Potem skoncentrowany Humbert grał bardzo skutecznie, a Hubertowi brakowało trochę zdecydowania w kluczowych akcjach

6:4, 3:6, 2:2

Gem Humbert. Wciąż bez przełamania w trzecim secie. Obaj panowie pewnie wygrywają gemy serwisowe

15-30 Efektowny bekhend po linii Polaka, ale w gemie prowadzi Francuz

6:4, 3:6, 2:1

Gem Hurkacz. Polak wraca na prowadzenie. Gem wygrany w dobrym stylu i do zera

40-0 Niesamowita wymiana, ciasne zagrania po crossie na małe kara. Górą Hubi. Publiczność wiwatuje

30-0 Dobry serwis Polaka

6:4, 3:6, 1:1

Gem Hubmert. Dużo efektownych akcji mieliśmy w tym gemie. Górą Francuz, gem wygrany do 15. Mamy już remis

6:4, 3:6

GEM I SET HUMBERT. Polak w ostatniej chwili miał szansę odrobić stratę przełamania, ale nie zdołał uratować tego seta. Przed nami trzecia partia

Ugo Humbert ma kolejną piłkę setową

Równowaga. Wymuszony błąd Polaka, popełniony pod presją

Hurkacz ma szansę na przełamanie!

Równowaga. Francuz ma problemy z domknięciem seta. Polak to wykorzysta?

Humbert zaatakował przy siatce po długiej wymianie. Trzecia piłka setowa

40-40 Błędy Francuza

15-40 Świetna wymiana, na koniec niestety błąd Hurkacza. Humbert ma piłki setowe

15-30 Humbert zaskoczył Hurkacza dobrym skrótem

15-15 Nieudany return Polaka

6:4, 3:5

Gem Hurkacz. Polak pewnie obronił podanie. Za chwilę gem ostatniej szansy przed Polakiem, ostatnia okazja, żeby uratować tego seta. Serwuje Francuz

6:4, 2:5

Gem Humbert. Francuz obronił podanie, wyraźnie się rozkręcił. Jest blisko doprowadzenia do trzeciego seta

30-40 po błędzie Humberta

15-40

6:4, 2:4

Gem Hurkacz. Polak zaczął go słabo, ale potem po krótkiej grze na przewagi opanował sytuację. Na koniec pewny smecz

40-40 Hubi gra teraz bardzo nierówno

0-30 po podwójnym błędzie serwisowym Polaka

6:4, 1:4

Gem Humbert. Polak doczekał się breakpointa, ale francuski rywal bardzo dobrze wtedy zaserwował. Potem w grze na przewagi był znów skuteczny

Równowaga. Dobry serwis do środka leworęcznego Francuza

Polak ma szansę na przełamanie!

40-40 Hubi próbuje szybko odrobić stratę przełamania

15-40 Polak wyraźnie spuścił z tonu, a Francuz złapał wiatr w żagle

6:4, 1:3

Gem Humbert PRZEŁAMANIE. Zupełnie nieudany gem serwisowy Polaka, który gorzej serwował i popełniał dziwne błędy. Jakby spadek koncentracji

6:4, 0:1

Gem Humbert. Szkoda tego gema. Francuz się pogubił i Polak miał szansę na przełamanie, ale nie zdołał jej wykorzystać. Po grze na przewagi Hubert obronił serwis

40-40

40-30 Znów błąd Humberta i Hurkacz ma dwa breakpointa!

30-15 po błędzie Francuza

Początek drugiego seta. Serwuje Humbert

6:4

GEM I SET HURKACZ. Polak na koniec mocno zaserwował. Jedno przełamanie wystarczyło. Hurkacz zgarnął pierwszego seta

40-15 Hurkacz ma piłki setowe

30-15 Asy serwisowe Polaka

5:4

Gem Hubmert. Francuz wygrał go szybko i do zera. Za chwilę Hurkacz będzie mógł domknąć pierwszego seta

0-40 Humbert szybko wygrywa kolejne punkty

5:3

Gem Hurkacz. Polak zakończył go pewnym smeczem i jest blisko wygrania seta

30-15 As serwisowy Huberta

15-15 Podkusiło Polaka i zamiast skończyć punkt zagrał skrót... w siatkę

4:3

Gem Humbert. Francuz odpowiada też szybko wygranym gemem. Przewaga przełamania wciąż po stronie Polaka

0-40 Nieudany return Hurkacza

0-30 Dobry serwis Francuza

4:2

Gem Hurkacz. Polak poszedł za ciosem. Gem wygrany szybko i do zera. Widać, że Hubi poczuł się pewnie na korcie

30-0 A teraz dobry serwis

15-0 Dobra akcja Polaka przy siatce

3:2

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Polak przełamuje podanie Francuza, który na koniec zagrał w siatkę po głębokim returnie wrocławianina!

Ładna akcja Hurkacza, który ma breakpointa

40-40 Polak wymusił błąd rywala i teraz równowaga przy podaniu Francuza

30-30 Szkoda tego błędu Polaka, mogły być breakpointy...

30-15 Błąd Humberta po długiej i szybkiej wymianie

15-0 Piękny bekhend po linii wrocławianina

2:2

Gem Hurkacz. Polak grał w nim nierówno i musiał bronić breakpointów. Na szczęście w porę wrócił dobry serwis. Po grze na przewagi podanie obronione

Kolejna równowaga po bekhendowym błędzie Polaka. Ciąg dalszy problemów w tym gemie

1:2

Gem Humbert. Tenisista z Metz łatwo obronił podanie, gem do 15. Nie serwuje jakoś bardzo mocno, ale umiejętnie wywiera presję i dobrze konstruuje punkty

15-40 Dobry serwis Francuza

15-15 Humbert mocno ale w siatkę. Sporo błędów popełnia

1:1

Gem Hurkacz. Polak nie posłał w nim asa, ale kontrolował przebieg gema. Wygrał go do 15

40-0 Francuz znów zagrał w siatkę

30-0 po błędzie Humberta

0:1

Gem Humbert. Francuz obronił serwis w gemie otwarcia. Gem wygrany do 30. Na koniec Polak zagrał w siatkę pod presją

30-40 Forhendy leworęcznego tenisisty z Metz robią wrażenie

30-30 Duży aut po zagraniu Francuza

15-30 Ładny forhend Humberta

15-15 Hurkacz trafił mocno z forhendu w samą końcową linię

GRAMY! Serwuje Ugo Humbert

Jak Polak poradzi sobie w pojedynku z leworęcznym Francuzem? Za chwilę początek spotkania

Trwa już rozgrzewka

Hurkacz i Humbert są już na korcie

W drugim półfinale zagrają Holger Rune i Felix Auger-Aliassime

Już za chwilę półfinał Hurkacz - Humbert.

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Ugo Humbert w półfinale turnieju ATP w Bazylei. Początek spotkania o godzinie 15

Hubert Hurkacz gra w półfinale turnieju ATP w Bazylei, a rywalem Polaka jest Francuz Hugo Humbert. Hurkacz i Humbert grali ze sobą raz, a lepszy w tym pojedynku okazał się nasz najlepszy tenisista, który pokonał Francuza 7:6, 6:3 na trawie w turnieju ATP w Halle w 2022 roku. Tenisista z Metz ma 188 cm wzrostu i 25 lat, czyli jest młodszy od wrocławianina o rok. W rankingu ATP zajmuje 28. miejsce.

Hurkacz - Humbert Relacja NA ŻYWO ATP Bazylea Hurkacz mecz dzisiaj NA ŻYWO

Hubert Hurkacz w Bazylei walczy o awans do ATP Finals. Wczoraj zrobił kolejny krok w tym kierunku. Wwans do 1/2 finału wywalczył po zwycięstwie 6:7, 6:4, 6:4 nad Holendrem Tallonem Griekspoorem. Humbert pokonał 6:4, 2:6, 6:2 rewelacyjnego Szwajcara Dominika Strickera. Hurkacz po spektakularnym triumfie w Szanghaju szybko opadł w Tokio, ale było to efektem głównie ogromnego zmęczenia. Teraz znów imponuje wysoką formą.

Pewni awansu do ATP Finals są już Novak Djoković, Carlos Alcaraz, Daniił Miedwiediew, Jannik Sinner i Andriej Rublow, a bardzo trudno będzie też wyprzedzić Stefanosa Tsitsipasa i pewnie Alexandra Zvereva. O ostatnie ósme miejsce walczą przede wszystkim Taylor Fritz, Holger Rune, Casper Ruud i właśnie Hubert Hurkacz. Fritz i Ruud odpadli już w Bazylei, więc Polak ich wyprzedzi. W turnieju gra za to dalej Rune.

Hurkacz - Humbert WYNIK NA ŻYWO ATP Bazylea Hubert Hurkacz Relacja live online

Mecz Hubert Hurkacz - Ugo Humbert mecz w półfinale turnieju ATP w Bazylei zostanie rozegrany w sobotę 28 października. Początek półfinału Hurkacz - Humbert po godzinie 15. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - Humbert.