Autor: AP Hurkacz - Riedi RELACJA NA ŻYWO ATP Marsylia Polak wyrównał, trwa trzeci set! Hurkacz - Riedi WYNIK NA ŻYWO RELACJA LIVE

Polak walczy w Marsylii

Hubert Hurkacz nie zawiódł! Polak pokonał Szwajcara i jest w ćwierćfinale w Marsylii Hurkacz - Riedi RELACJA NA ŻYWO WYNIK

2023-02-23 15:30

Hubert Hurkacz walczy w turnieju ATP w Marsylii, a jego pierwszym rywalem był Szwajcar Leandro Riedi (nr 133). Polak zaczął to spotkanie słabo, co kosztowało go porażkę w pierwszym secie. Ale potem grał już dobrze i wygrał 4:6, 6:3, 6:2. Jego kolejnym rywalem będzie ciemnoskóry Szwed Mikael Ymer. Turniej w Marsylii o zawody rangi ATP 250, a najlepszy polski tenisista (nr 11 ATP) rozstawiony jest z numerem 1. Poniżej nasza relacja na żywo i wynik meczu Hurkacz - Riedi dzisiaj w Marsylii.

Hurkacz - Riedi RELACJA NA ŻYWO ATP Marsylia Hurkacz WYNIK mecz dzisiaj NA ŻYWO

Hubert Hurkacz zaczyna wreszcie walkę w turnieju ATP w Marsylii. Pierwszy rywal Polaka to Szwajcar Leandro Riedi (nr 133), który we wtorek późnym wieczorem pokonał 6:3, 6:4 Francuza Arthura Rinderknecha. Hurkacz i Riedi zagrają ze sobą po raz pierwszy w głównym cyklu ATP. W kolejnej rundzie na lepszego z tej pary czeka już ciemnoskóry Szwed Mikael Ymer, który dzisiejszy mecz wygrał walkowerem.

Hurkacz - Riedi NA ŻYWO RELACJA LIVE ATP Marsylia Hurkacz mecz NA ŻYWO dzisiaj 23.02.2023

Hubert Hurkacz wypadł kilka dni temu z Top-10 rankingu ATP, spadając z 10. na 11. miejsce. O kolejne cenne punkty Polak powalczy teraz w Marsylii. To zawody rangi ATP 250, a tenisista z Wrocławia będzie rozstawiony z numerem 1. Hurkacz do Marsylii wraca po kilku latach nieobecności. Ostatnio grał w tym turnieju w 2020 roku i odpadł w 1/8 finału. Hurkacz po występie w Australian Open, gdzie po raz pierwszy w karierze doszedł do 4. rundy, trenował w Monte Carlo. Ostatnio walczył w turnieju ATP w Rotterdamie, z którego odpadł po porażce z Bułgarem Grigorem Dimitrowem. We wtorek trenował w Marsylii z Włochem Jannikiem Sinnerem, z którym się kumpluje. Ruszyły turnieje ATP w Marsylii, WTA w Dubaju i WTA w Meridzie. We wszystkich tych zawodach z numerami 1 rozstawieni są Polacy - Hubert Hurkacz, Iga Świątek i Magda Linette.

Hurkacz - Riedi WYNIK NA ŻYWO RELACJA LIVE ATP Marsylia

Mecz Hubert Hurkacz - Leandro Ried w 2. rundzie turnieju ATP w Marsylii zostanie rozegrany w czwartek 23 lutego 2023. Początek meczu Hurkacz - Riedi po godzinie 13.30. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - Riedi w Marsylii.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!