Hurkacz błysnął na mączce

Autor: Łukasz Sobala/Press Focus Hurkacz błysnął na mączce

Hubert Hurkacz PRZEGRAŁ choć miał dwie piłki meczowe! Dramatyczny mecz i porażka już w I rundzie Roland Garros!

2020-09-28 23:09

Hurkacz - Sandgren WYNIK RELACJA NA ŻYWO Roland Garros. Hubert Hurkacz odpadł z French Open już w I rundzie po dramatycznym meczu, który trwał 4 godziny i 31 minut. Polak przegrał z Amerykaninem Tennysem Sandgrenem (nr 48 ATP) 5:7, 6:2, 6:4, 6:7(1), 9:11, nie wykorzystując w piątym secie dwóch piłek meczowych. Mecz był prawdziwą wojną na wyniszczenie. W decydującej partii obaj tenisiści byli już wyczerpani. W końcu to Sandgren mógł cieszyć się ze zwycięstwa. Poniżej zapis naszej relacji na żywo i wynik meczu Hurkacz - Sandgren w I rundzie Roland Garros.

Hurkacz - Sandgren RELACJA NA ŻYWO French Open WYNIK LIVE

Hubert Hurkacz po długiej przerwie w rozgrywkach miał wyraźny kryzys formy. W US Open opadł w kiepskim stylu już w II rundzie. Szkoda, bo Polak miał dobre losowanie i była duża szansa na dobry wynik w Nowym Jorku. Ostatnio wrocławianin spisywał się już wyraźnie lepiej. W silnie obsadzonym turnieju ATP w Rzymie pokonał Andrieja Rubliowa, a w meczu o awans do ćwierćfinału był blisko zwycięstwa nad Diego Schwartzmanem, późniejszym finalistą i pogromcą Rafy Nadala. Ostatecznie Hurkacz roztrwonił przewagę w trzecim secie i uległ Argentyńczykowi. Teraz Hubi szykuje się już do występu w Paryżu. Rozgrywany nietypowo jesienią French Open startuje w niedzielę. W I rundzie rywalem Hurkacza będzie Amerykanin Tennys Sandgren (nr 48 ATP). Tenisista z USA to mocny zawodnik, ale na kortach ziemnych spisuje się dużo gorzej niż w twardych. W Rzymie po przejściu kwaifikacji odpadł w I rundzie po poraże w trzech setach z Włochem Salvatore Caruso. Hurkacz i Sandgren po raz drugi zagrają ze sobą w paryskim French Open. W 2018 roku równie z walczyli w I rundzie i wtedy Polak wygrał w czterech setach 6:2, 6:2, 3:6, 6:3.

Hurkacz - Sandgren WYNIK NA ŻYWO RELACJA LIVE

Mecz Hubert Hurkacz - Tennys Sandgren w I rundzie French Open zostanie rozegrany w poniedziałek 28 września na korcie nr 13. To ostatnie, czwarte spotkanie zaplanowane na ten dzień na tym korcie, po meczu kobiet Bellis - Pera (2-3 sety), kobiet Kuzniecowa - Pawliuczenkowa (2-3 sety) i mężczyzn Ruud - Sugita (3-5 setów). Mecz Hurkacz - Sandgren rozpocznie się ok. godziny 18.30-19.30 choć to oczywiście zależeć będzie od tego, ile potrwają poprzedzające go spotkania.