Hurkacz - Sonego KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz ATP Wiedeń II runda Hurkacz - Sonego TRANSMISJA TV NA ŻYWO

2020-10-28 19:28 CH
Hubert Hurkacz
Autor: AP PHOTO Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra II runda ATP Wiedeń KIEDY gra Hurkacz - Sonego TV TRANSMISJA NA ŻYWO GODZINA meczu Hurkacz - Sonego STREAM ONLINE LIVE. Hubert Hurkacz jest już w II rundzie turnieju ATP w Wiedniu. Tenisista z Wrocławia zmagał się ostatnio z problemami zdrowotnymi, ale wyleczył zatrucie pokarmowe i przystąpił do rywalizacji w Wiedniu. Rywalem Hurkacza w II rundzie będzie włoski tenisista Lorenzo Sonego (nr 42). ATP Wiedeń II runda O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz - Sonego KIEDY mecz TV TRANSMISJA NA ŻYWO.

ATP Wiedeń: Hurkacz - Sonego O KTÓREJ GODZINIE mecz

Hubert Hurkacz w niezłym stylu zameldował się w II rundzie turnieju ATP w Wiedniu. Pierwszym rywalem Hurkacza był Węgier Attila Balazs (nr 88), którego Polak pokonał 6:3, 7:5. Przed Hurkaczem teraz mecz z Włochem Lorenzo Sonego (nr 42), a zwycięzca tego starcia w kolejnej rundzie czyli w ćwierćfinale prawdopodobnie zagra z Novakiem Djokoviciem. Oczywiście jeżeli Serb wcześniej nie odpadnie. Hurkacz i Sonego grali ze sobą 4 razy. Bilans tej rywalizacji to 2-2. Polak i Włoch grali dwa mecze na kortach twardych i oba wygrał Hubert, oraz dwa spotkania na mączce i te wygrał Sonego. W Wiedniu tenisiści walczą na nawierzchni twardej (w hali). Ostatni mecz Hurkacz i Sonego rozegrali na początku tego sezonu w Auckland. Polak wygrał to spotkanie 7:5, 6:3.

Hurkacz - Sonego TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać ATP Wiedeń

Mecz Hubert Hurkacz - Lorenzo Sonego w II rundzie turnieju ATP w Wiedniu zostanie rozegrany w czwartek. Początek meczu Hurkacz - Sonego ok. godziny 14, po deblu zaplanowanym na godz. 13. Transmisje tv na żywo z ATP Wiedeń na sportowych kanałach Polsatu (Polsat Sport itd.). Stream online w usłudze Ipla.