Autor: Instagram Iga Świątek DEBEL RELACJA NA ŻYWO WTA Madryt Świątek Mattek-Sands WYNIK RELACJA LIVE ONLINE z debla w Madrycie 30.04

Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands grają dalej w turnieju debla WTA w Madrycie! Awans po dramatycznym meczu!

2021-04-30 17:53

DEBEL Świątek Mattek-Sands WYNIK NA ŻYWO Iga Świątek po zwycięstwie w Madrycie w singlu awansowała do II rundy również w deblu. Polska tenisistka ponownie połączyła siły z doświadczoną Amerykanką Bethanie Mattek-Sands. Po obiecującym występie w Miami, gdzie panie doszły do półfinału, teraz grają razem na kortach ziemnych w Madrycie. W I rundzie Świątek i Mattek-Sands zmierzyły się z Amerykanką Hayley Carter i Brazylijką Luisą Stefani. Zaczęły słabo, ale odrobiły straty i wygrały po super tie-breaku 2:6, 6:3, 10-6. Poniżej zapis relacji na żywo i wynik debla Świątek/Mattek-Sands - Carter/Stefani.

I. Świątek/B. Mattek-Sands - H. Carter/L. Stefani

2:6, 6:3, 10-6

KONIEC! Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands wygrały zacięte spotkanie z Hayler Carter i Lusią Stefani. Polka i Amerykanka po zwycięstwie 2:6, 6:3 10-6 meldują się w II rundzie turnieju WTA w Madrycie

9-6 po dobrej akcji Igi przy siatce! Piłki meczowe ale serwis rywalek

7-6 Przewaga topnieje. Serwuje Mattek-Sands...

7-5 zmiana stron

7-4 Serwują rywalki

6-3 Polka i Amerykanka coraz bliżej zwycięstwa

4-2 i serwis pary Świątek/Mattek-Sands

3-1 dla Igi i Bethanie

2:6, 6:3

GEM I SET ŚWIĄTEK/MATTEK-SANDS. Ufff... Polka na koniec udźwignęła presję. Rywalki miały dwa breakpointy, ale Iga pokazała klasę. Na koniec mocne uderzenie kończące Świątek. Przed nami super tie-break do 10 punktów

Decydujący punkt

30-40 Niestety rywalki mają breakpointy

2:6, 5:3

Gem Carter/Stefani. Rywalki walczą o tego seta. Obroniły serwis. Teraz serwować będzie Iga Świątek. Będzie super tie-break? Gem prawdy

2:6, 5:2

Gem Świątek/Mattek-Sands. Ufff.... Ten gem źle się układał. Było 0-30, potem 40-40 i decydujący punkt. Wtedy Mattek-Sands ładnie zagrała między stojącymi przy siatce rywalkami. Coraz bliżej super tie-breaka

40-40 Decydujący punkt...

2:6, 4:2

Gem Carter/Stefani. Rywalki obroniły podanie. Przy podaniu Stefani grają dużo pewniej. Gem wygrany do 15. Teraz ważny moment. Serwuje Mattek-Sands

2:6, 4:1

Gem Świątek/Mattek-Sands. Polka i Amerykanka powiększają przewagę w drugim secie. Przy podaniu Igi przewaga zaczęła topnieć, ale przy stanie 40-30 Mattek-Sand skończyła wymianę ładną akcją przy siatce

2:6, 3:1

Gem Świątek/Mattek-Sands PRZEŁAMANIE. Polka i Amerykanka przełamują po raz pierwszy dzisiaj podanie rywalek. Przegrywały w gemie 0-40, ale odrobiły straty. Na konie najpierw mocny return Igi, a po chwili podwójny błąd serwisowy Carter

40-40 Decydujący punkt

Przypominamy, że przy stanie 1-1 w setach rozgrywany jest super tie-break do 10 punktów

2:6, 2:1

Gem Świątek/Mattek-Sands. Polka i Amerykanka ponowie na prowadzeniu w drugim secie. Gem wygrany do 15 przy podaniu Mattek-Sands

2:6, 1:1

Gem Carter/Stefani. Rywalki odpowiadają, wygrywając też gema do zera. Dobre serwisy Stefani i nieudane returny Polki i Amerykanki

2:6, 1:0

Gem Świątek/Mattek-Sands. Dobre otwarcie drugiego seta. Przy podaniu Polki gem wygrany szybko i do zera

Zaczynamy drugiego seta. Serwuje Iga

2:6

GEM I SET CARTER/STEFANI. Na koniec Iga Światek i Bethanie Mattek-Sands miały jeszcze okazję odrobić stratę jednego przełamania, ale znów nie dały rady. Pierwszy set dla rywalek

Świątek i Mattek-Sands mają breakpointa

2:5

Gem Carter/Stefani PRZEŁAMANIE. Ten gem od początku źle się układał. Serwowała Mattek-Sands i szybko zrobiło się 0-40. Pierwszego breakpointa Polka i Amerykanka jeszcze obroniły. Przy drugim już nie dały rady

0-40 przy podaniu Mattek-Sands. Duże problemy Igi i Bethanie

2:4

Gem Carter/Stefani. Rywalki znów obroniły podanie. Gem wygrany do 15. Poza jedną udaną akcją Igi to para Carter/Stefani kontrolowała przebieg wymian

2:3

Gem Świątek/Mattek-Sands. Polka i Amerykanka znów roztrwoniły przewagę w gemie i broniły breakpointa i w tej wymianie inicjatywa należała do rywalek. Iga Świątek udanym zagraniem z głębi kortu opanowała sytuacje. Jest kolejny gem dla Świątek i Mattek-Sands

Nieudany smecz Mattek-Sands i jest 40-40 przy podaniu Świątek. Decydujący punkt

1:3

Gem Carter/Stefani. Niestety... Były szanse na odrobienie strat. Świątek i Mattek-Sands prowadziły 40-30. Rywalki wybroniły się. Na koniec przy decydującym punkcie nieudany return Polki. Iga zagrała agresywnie ale w siatkę

40-30 Polka i Amerykanka mają breakpointy

1:2

Gem Świątek/Mattek Sands. Amerykanka dobrze serwowała i szybko zrobiło się 40-0, ale całą te przewagę Iga i Bethanie roztrwoniły. Zrobiło się 40-40 i był decydujący punkt. Na szczęście Świątek i Mattek-Sands wybroniły się

40-40 Decydujący punkt przy podaniu Mattek-Sands

Z turnieju singla odpadła niestety właśnie Magda Linette. Przegrała 2:6, 6:3, 1:6 z Chinką Saisai Zheng

0:2

Gem Carter/Stefani. Rywalki odskakują. Po dwóch dobrych akcjach Polki było już 30-30, ale potem Stefani dobrze serwowała. Świątek i Mattek-Sands już na początku meczu muszą odrabiać straty

Serwuje Stefani

0:1

Gem Carter/Stefani PRZEŁAMANIE. Po dobrych serwisach Igi Świątek i ładnych akcjach przy siatce Mattek-Sands było 30-15, ale potem rywalki prowadziły 40-30. Pierwszego breakpointa udało się obronić. Ale potem był decydujący punkt i polsko-amerykańska para nie dała rady

30-40 Iga i Bethanie bronią breakpointów (przy 40-40 jest decydujący punkt)

GRAMY! Serwuje Iga Świątek

Iga Świątek w Madrycie awansowała już do II rundy singla. Jutro zagra z Niemką Laurą Siegemund

Panie rozpoczęły już rozgrzewkę

Amerykanka Carter i Brazylijka Stefani to czołowe deblistki. Rozstawione są w Madrycie z numerem 8. Mimo to bukmacherzy nieco większe szanse na zwycięstwo dają Polce i Amerykance

Iga Świątek, Bethanie Mattek-Sands i ich rywalki właśnie pojawiły się na korcie

Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands grały ze sobą miesiąc temu w Miami Open, gdzie doszły do półfinału

Zakończył się właśnie ostatni mecz przed meczem Świątek/Mattek-Sands - Carter/Stefani. Polka i Amerykanka zaczną ok. godziny 16.15-16.20

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu I. Świątek/B. Mattek-Sands - H. Carter/L. Stefani w I rundzie debla kobiet WTA Madryt 2021. Początek spotkania ok. godziny 16

Iga Świątek DEBEL RELACJA NA ŻYWO Świątek Mattek-Sands WYNIK LIVE ONLINE

Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands znów połączyły siły. Niespełna 20-letnia Polka zagrała w parze z doświadczoną 36-letnią Bethanie Matek-Sands już w Miami i panie świetnie dogadywały się na korcie i poza nim. Świątek i Mattek-Sands na drodze do półfinału zmiatały z kortu kolejne rywalki, ale w półfinale nie dały rady Japonkom, późniejszym triumftorkom Miamia Open. Bethanie Mattek-Sands to barwna postać i to dosłownie. Amerykanka do lat słynie z kolorowych kreacji, którymi zaskakuje na kortach. W deblu i mikście ma na koncie mnóstwo sukcesów. Mattek-Sands to m.in złota medalistka igrzysk Rio 2016 w grze mieszanej, mistrzyni Australian Open 2015 i 2017, French Open 2015 i 2017 oraz US Open 2016 w grze podwójnej, a także Australian Open 2012, French Open 2015 oraz US Open 2018 i 2019 w mikście. W I rundzie turnieju debla kobiet WTA Madryt 2021 Świątek i Mattek Sands zagrają z amerykański-brazylijskim deblem Hayley Carter/Luisa Stefani.

DEBEL Mattek Sands Świątek - Carter Stefani RELACJA NA ŻYWO ONLINE

Mecz debla I. Świątek/B. Mattek-Sands - H. Carter/L. Stefani w I rundzie WTA Madryt 2021 zostanie rozegrany w piątek 30 kwietnia. Początek meczu debla Świątek Mattek Sands - Carter Stefani ok. godziny 16-16.30.