Iga Świątek - Karolina Muchova TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać turniej w Pradze Świątek - Muchova STREAM ONLINE LIVE O której godzinie

2020-08-09 13:29 CH
Iga Świątek, Praga
Autor: Instagram Iga Świątek, Praga

Turniej w Pradze Iga Świątek - Karolina Muchova TV TRANSMISJA NA ŻYWO Praga Tipsport Elite Trophy Gdzie oglądać Świątek - Muchova KIEDY i O której godzinie gra Iga Świątek w Pradze Świątek - Muchova STREAM ONLINE LIVE. Iga Świątek znów jest w Pradze i ponownie gra w imprezie charytatywnej w ramach cyklu Elite Trophy. Polska tenisistka zrezygnowała z gry w turniejach na mączce w Palermo i Pradze. Zamiast tego przygotowuje się do US Open, walcząc na twardej nawierzchni. Iga Świątek dzisiaj zmierzy się z mocną Czeszką Karoliną Muchovą, z którą niedawno przegrała w tych rozgrywkach po bardzo zaciętej walce. Praga Świątek - Muchova LIVE STREAM ONLINE Gdzie obejrzeć.

Świątek - Muchova TRANSMISJA STREAM ONLINE LIVE

Iga Świątek walczy ponownie w pokazowym turnieju w Pradze. To impreza charytatywna w ramach cyklu Elite Trophy. Polska tenisistka wczoraj po kapitalnym meczu pokonała 6:1, 6:7(9), 10-4 Czeszkę Karolinię Pliskovą, trzecią rakietę świata. Dziś zmierzy się z Karoliną Muchovą (nr 26 WTA). Grała z nią w tych rozgrywkach kilka tygodni temu. Po zaciętej walce Świątek przegrała po super tie-breaku 4:6, 6:2, 8-10. Teraz ma okazję do rewanżu. Występ w Pradze młoda Polka traktuje jako ważny etap przygotować do turniejów w Nowym Jorku, które mają się zacząć pod konie sierpnia. Najważniejszy będzie oczywiście US Open (początek 31 sierpnia). Iga Świątek wycofała się z turniejów WTA w Palermo i w Pradze, gdzie miała grać na mączce.

Turniej w Pradze: Świątek - Muchova Gdzie oglądać

Mecz Iga Świątek - Karolina Muchova w ramach cyklu Elite Trophy zostanie rozegrany w Pradze w niedzielę 9 sierpnia. Początek meczu Iga Świątek - Karolina Muchova ok. godzinie 15-15.30. Transmisja z meczu będzie dostępna na TV Tipsport, O2 TV Sport oraz Tennis Channel. Stream online oglądać można na stronie https://www.o2tv.cz/tv/ oraz na portalach legalnych bukmacherów po rejestracji i zalogowaniu.