Iga Świątek KIEDY gra następny turniej WTA? Iga Świątek TERMINARZ PLANY STARTOWE

2021-03-02 18:58 CH
Iga Świątek KIEDY gra WTA Dubaj DRABINKA Iga Świątek Z KIM gra w Dubaju LOSOWANIE TERMINARZ
Autor: AP Iga Świątek KIEDY gra WTA Dubaj DRABINKA Iga Świątek Z KIM gra w Dubaju LOSOWANIE TERMINARZ

Iga Świątek KIEDY gra kolejny turniej PLANY STARTOWE KIEDY gra Iga Świątek TERMINARZ startów. Iga Świątek od kilku dni już w Dubaju, gdzie spokojnie przygotowuje się do kolejnego występu. Polska tenisistka i członkowie jej sztabu jeszcze w trakcie turnieju w Audelajdzie podjęli ważną decyzję. Iga Świątek wycofała się z turnieju WTA w Dausze (Qatar Open). Młoda Polka uznała, że potrzebuje odpoczynku. Kiedy Iga Świętek wróci do gry? Jakie są jej plany startowe? Poniżej dowiedz się, kiedy Iga Świątek gra kolejny turniej WTA.

Iga Świątek KIEDY gra TERMINARZ PLANY STARTOWE

Kibice Igi Świątek nie mogą się już doczekać jej kolejnego występu, licząc na to, że rewelacyjna tenisistka z podwarszawskiego Raszyna pójdzie za ciosem po triumfie w Adelaidzie. Iga Świątek zaraz po spektakularnym triumfie w australijskim turnieju przeniosła się wraz z członkami jej zespołu do Dubaju. To tutaj polska tenisista spędzi najbliższy tydzień, przygotowując się do kolejnych zawodów. Mocno obsadzony turnieju WTA w Dubaju rozpocznie się 7 marca. W Katarze 1 marca ruszył inny turniej WTA w Dausze (Qatar Open), ale Iga Świątek w nim nie zagra. Już w trakcie turnieju WTA w Adelajdzie Polka i jej trener Piotr Sierzputowski zdecydowali, że wycofają się z imprezy. Naszej mistrzyni, która właśnie awansowała na 15. miejsce w rankingu WTA (najwyżej w karierze), przyda się odpoczynek. - Taką decyzję podjęliśmy już po ćwierćfinale - zdradził w rozmowie z "Super Expressem" trener Piotr Sierzputowski, szkoleniowiec Igi Świątek. - Gdybyśmy po finale od razu pojechali na lotnisko, to zdążylibyśmy na samolot do Kataru. Jednak decydujący wpływ miała różnica 7,5 godz. w porównaniu do Adelajdy. Do tego dochodziło 14 godz. w samolocie. Było zbyt duże ryzyko odniesienia kontuzji - dodał.

KIEDY gra Iga Świątek TERMINARZ PLANY STARTOWE

Iga Świątek następny turniej zagra zatem w Dubaju, a ta impreza wystartuje 7 marca. Teraz nasza tenisistka ma czas na odpoczynek, spokojne treningi i... składanie Land Rovera. Iga składa ogromny model terenowego samochodu z klocków lego. Zaczęła jeszcze w Australii i - jak sama przyznaje - ta zabawa mocno ją wciągnęła. Lecąc samolotem do Dubaju, Świątek podzieliła się sympatycznym zdjęciem z lotniska. "Jeszcze nie jeździ, ale już lata" - skomentowała fotę składanego modelu auta. Poniżej najbliższe plany startowe Igi Świątek.

Iga Świątek PLANY STARTOWE

7 marca - Dubaj

23 marca - Miami

Najnowsze