Iga Świątek przerwała milczenie po zwycięstwie w Rzymie. Powiedziała tysiącom fanów, co zamierza zrobić, jej słowa rozbrajają

2021-05-16 17:29 Mateusz Wysokiński
Iga Świątek
Autor: AP Iga Świątek

Iga Świątek postanowiła przerwać milczenie po zwycięstwie w Rzymie. Polska tenisistka załączyła na swoim Twitterze jedną, ale to bardzo znaczącą wiadomość na temat tego, co zamierza zrobić w pierwszej kolejności po zwycięstwie w turnieju. Nie da się ukryć, że słowa sportsmenki rozbrajają, a jej reakcja po zwycięstwie w stolicy Włoch jest wyjątkowa i te słowa przejdą raz na zawsze do historii polskiego sportu.

Iga Świątek wygrała dziś turniej w Rzymie. Turniej tenisowy WTA w stolicy Rzymu zakończył się wielkim zwycięstwem naszej reprezentantki nad Karoliną Pliskovą, która nie miała ani jednego argumentu, aby sprostać bardzo ofensywnej grze naszej sportsmenki. Polka nie ukrywa, że zwycięstwo sprawiło, że w końcu mogła zrobić to, o czym miała ochotę od samego początku zawodów. Jej słowa rozbrajają i na pewno zapiszą się do historii polskiego sportu.

Iga Świątek wygrała turniej w Rzymie. Słowa naszej reprezentantki przejdą do historii

Polska tenisistka, wygrywając turniej w Rzymie, pokazała prawdziwą, sportową klasę. Nasza reprezentantka pokonała reprezentantkę kraju, Karoliną Pliskovą w zaledwie dwóch setach i to do zera. Nie było wątpliwości, że zwycięstwo sportsmenki jest jak najbardziej zasłużone, a ona sama znajduje się w wielkiej formie. Tuż po odebraniu trofeum, Polka zamieściła na swoich mediach społecznościowych wiadomość, która momentalnie podbiła serca wszystkich kibiców na całym świecie. Polska mistrzyni zdradziła, że w końcu może sobie podarować swój ulubiony deser, jakim jest tiramisu.

- W końcu, mogę zjeść trochę tiramisu - napisała Iga Świątek po zwycięstwie nad Pliskovą.

Iga Świątek odebrała trofeum za WTA w Rzymie! Mamy ekskluzywne zdjęcia, BIJEMY JEJ BRAWA (FOTO)

Do reakcji Świątek odniosła się federacja WTA

Do słów Świątek o chęci zjedzenia tiramisu odniosła się federacja WTA, która zamieściła wielkie gratulacje dla naszej kadrowiczki. Działacze organizacji tenisowej pokazali zabawne wideo, które pokazuje naszą tenisistkę z pucharem za zwycięstwo w Rzymie z zabawnym podpisem, że niestety w pucharku nie znalazł się ulubiony deser naszej reprezentantki.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze