Indian Wells. Iga Świątek zmasakruje kolejną rywalkę? [KURSY I TYPY]

2021-10-12 13:33
US Open 2021 DRABINKA WYNIKI LOSOWANIA Z KIM gra Iga Świątek? Z KIM gra Hurkacz? US Open Rywale Polaków
Autor: SE/ Paweł Skraba

Iga Świątek fenomenalnie prezentuje się jak dotychczas na turnieju rangi WTA 1000 w Indian Wells. 20-letnia Polka w dwóch dotychczasowych spotkaniach straciła zaledwie pięć gemów, a jej rywalki nie miały najmniejszych szans na nawiązanie równorzędnej walki. Na drodze urodzonej w Warszawie tenisistki stanie teraz rozstawiona z nr 24 Łotyszka Jelena Ostapenko. Jakie szanse zdaniem TOTALbet ma na awans do ćwierćfinału najlepsza polska tenisistka?

Urodzona w Warszawie tenisistka jest jak na razie nie do zatrzymania. Iga Świątek oznaki dobrej dyspozycji pokazywała już wcześniej, dochodząc do IV rundy wielkoszlemowego US Open, a także do półfinału turnieju w czeskiej Ostrawie. Na kortach Indian Wells forma 20-latki jednak eksplodowała! Rozstawiona z nr 2 Świątek – mająca w I rundzie wolny los – najpierw odprawiła z kwitkiem Chorwatkę Petrę Martic (6:1, 6:3), a następnie zmasakrowała wręcz Rosjankę Weronikę Kudiermietową, oddając jej zaledwie jednego gema (6:1, 6:0)! Nic więc dziwnego, że wg TOTALbet to najwyżej sklasyfikowana polska rakieta jest wyraźną faworytką spotkania, którego stawką będzie awans do ćwierćfinału turnieju rozgrywanego w „tenisowym raju”.

Rywalka Świątek nie jest jednak zawodniczką anonimową. Jelena Ostapienko podobnie jak Polka ma na koncie zwycięstwo na Roland Garros (2018), a jeszcze trzy lata temu była sklasyfikowana na 5. pozycji w rankingu WTA. Ostatnio Łotyszce wiedzie się jednak nieco gorzej, co naturalnie nie oznacza, że 24-latka odda wtorkowy mecz bez walki. Ostapienko nie wzięła co prawda udziału w US Open, ale można było ją oglądać podczas zawodów w Ostrawie, w których odpadła w 1/8 finału z Greczynką Marią Sakkari (4:6, 2:6). Wcześniej jednak łotewska tenisistka doszła aż do finału turnieju w Luksemburgu, co jasno pokazuje, że nie będzie to dla Polki łatwy pojedynek. Na kortach Indian Wells Ostapenko rozegrała jak do tej pory dwa mecze, wygrywając z Su-Wei Hsieh z Tajwanu (6:3, 6:0) oraz Julią Putincewą z Kazachstanu (6:3, 2:6, 6:3). Pomimo niezłej w ostatnich tygodniach dyspozycji Łotyszka – także wg TOTALbet – nie będzie faworytką starcia z Igą Świątek

Sonda
Jelena Ostapienko vs Iga Świątek - kto wygra?

PORÓWNANIE KURSÓW

Zwycięzca meczu – Iga Świątek:

TOTALbet – 1.26

forBET – 1.25

eWinner – 1.25

Etoto – 1.25

BETFAN – 1.23

LVbet – 1.22

Iga Świątek wygra 2-1 w setach:

TOTALbet – 3.90

Fortuna – 3.75

Noblebet – 3.55

LVbet – 3.50

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Jelena Ostapienko – Iga Świątek znajduje się W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE