Karolina Woźniacka doznała BARDZO PRZYKREJ kontuzji. Ciężarna tenisistka wszystko pokazała

2021-03-02 18:36 md
Caroline Wozniacki
Autor: EastNews Caroline Wozniacki

Niezwykle popularna tenisistka Karolina Woźniacka w ubiegłym roku oficjalnie zakończyła zawodową karierę, ale w dalszym ciągu ma mnóstwo sympatyków. I dzieli się z nimi historiami ze swojego życia prywatnego. Tak samo postąpiła i teraz, ale niestety nie miała najlepszych wieści. Będąca w ciąży kobieta doznała bardzo przykrej kontuzji.

Przez lata swojej bogatej kariery Woźniacka dorobiła się wielkiej liczby sympatyków. Jej osiągnięcia mówią jednak same za siebie. Dość powiedzieć, że kobieta w trakcie swojej przygody z zawodowym tenisem zwycięzyła aż 30 turniejów WTA. W ubiegłym roku jednak po porażce w Australian Open zdecydowała się zakończyć karierę sportową. Oddała się życiu prywatnemu i wkrótce zostanie mamą.

TOP10: Najbogatsze kobiety piłkarzy - ZDJĘCIA

Tymczasem musi zmierzyć się w swoim życiu z dość przykrym wydarzeniem. Za pomocą mediów społecznościowych popularna sportsmenka poinformowała, że doznała kontuzji złamanej ręki. Z pewnością nie jest to łatwa sprawa, a już zwłaszcza dla tenisistki, która przez lata za pomocą tej właśnie części ciała sięgała szczytów swojej dyscypliny!

Wszyscy fani Woźniackiej mogą pozostać w nadziei, że te problemy są jedynie chwilowe i wkrótce kobieta powróci do pełni swojej dyspozycji. Zwykle mówi się, że do wesela się zagoi, ale oby w tym przypadku - do porodu!

To będzie prawdziwy „Maraton po życie”. Przejadą Polskę by zebrać środki na leczenie małej Mai
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze