Iga Świątek, Elina Switolina

i

Autor: Instagram Iga Świątek, Elina Switolina

Gdy będzie trenować z Igą Świątek, nie może uprawiać SEKSU! Słynna tenisistka dostała dziwny zakaz! [ZDJĘCIA]

2021-01-09 1:42

Iga Świątek w czasie przymusowej kwarantanny przed Australian Open będzie mogła trenować z tylko jedną zawodniczką. Tak jak inne tenisistki i tenisiści. Partnerką treningową Igi Świątek będzie słynna Elina Switolina, która w rankingu WTA zajmuje 5. miejsce. Ukrainka zdradziła właśnie, że dostała od organizatorów Australian Open maila, w którym poinformowano ją, że przez ten cały okres izolacji nie może widywać się ze swoim chłopakiem, mimo, że ten mieszkać będzie w tym samym hotelu. Partnerem życiowym Eliny Switoliny jest sławny francuski tenisista Gael Monfils, nr 11 ATP. - To będzie naprawdę dziwne - mówi Elina Switolina, partnerka treningowa Igi Świątek w czasie kwarantanny z Melbourne.

Iga Świątek przed Australian Open w czasie obowiązkowej kwarantanny trenować będzie z Eliną Switoliną i z tylko tą tenisistką może się wtedy widywać. To oczywiście w związku z pandemią i bardzo restrykcyjną polityką australijskiego rządu, który wymógł na organizatorach przełożonego na 8 lutego Szlema w Melbourne wprowadzenie takich zasad. Przed Australian Open Iga Świątek i wszyscy inni uczestnicy turnieju muszą ich kategorycznie przestrzegać, co będzie szczególnie trudne dla Eliny Switoliny i Gaela Monfilsa. Ukrainka i Francuz tworzą parę. Przymusowa kwarantanna ma potrwać dwa tygodnie, od 16 do 31 stycznia. Wszyscy tenisiści będą mogli opuszczać hotelowe pokoje na tylko 5 godzin dziennie. W tym czasie mogą wyłącznie trenować, ćwiczyć na siłowni i spożywać posiłki. Jak zdradziła Elina Switolina, która ma już na koncie rozbieraną sesję (poniżej prezentujemy zdjęcia), seks z jej chłopakiem w tym czasie będzie niemożliwy. Dostała już w tej sprawie maila.

Elina Switolina, partnerka treningowa Igi Świątek w czasie kwarantanny, zdradziła, że dostała maila od organizatorów Australian Open. Takiego samego otrzymał jej chłopak Gael Monfils. Ukrainkę i Francuza poinformowano, że w czasie kwarantanny nie mogą się widywać. - Otrzymaliśmy już maile z Gaelem, w których jest napisane, że w tym czasie nie możemy się spotykać, aby nie zwiększać ryzyka zakażenia. To będzie dziwne, bo zamieszkamy w tym samym hotelu i będziemy gdzieś blisko siebie. Takie są jednak zasady i musimy ich przestrzegać - powiedziała Switolina, która właśnie gra w Abu Zabi w pierwszym w tym roku turnieju rangi WTA. Iga Świątek sezon rozpocznie dopiero w Melbourne, po kwarantannie. Na początku lutego zagra tam w turnieju WTA zaplanowanym tuż przed Australian Open.

SEKSOWNA tenisistka Camila Giorgi znów się rozebrała! W EROTYCZNEJ bieliźnie klęczy na łóżku i...

Najnowsze

Materiał sponsorowany