BJK Cup: Kiedy gra Iga Świątek Szwajcaria - Polska O której gra Iga Świątek dzisiaj pierwszy mecz

i

Autor: Monika Piecha BJK Cup: Kiedy gra Iga Świątek Szwajcaria - Polska O której gra Iga Świątek dzisiaj pierwszy mecz

BJK Cup

BJK Cup: Szwajcaria - Polska Kiedy i o której gra Iga Świątek dzisiaj drugi mecz z Celine Naef

2024-04-13 8:56

Polska - Szwajcaria O której godzinie gra Iga Świątek dzisiaj w BJK Cup. Iga Świątek na otwarcie rywalizacji w meczu ze Szwajcarią pokonała 6:3, 6:1 Simonę Waltert. W sobotę nasze tenisistki ciąg dalszy tenisowych emocji w Biel. Stawk meczu ze Szwajcarią jest awans do finałowego turnieju BJK Cup. - Uwielbiam być częścią tej drużyny - mówi Iga Świątek, która drugi mecz zagra z Celine Naef. Sprawdź, kiedy i o której gra Iga Świątek dzisiaj kolejny mecz w BJK Cup.

Iga Świątek pokonała 6:3, 6:1 Simonę Waltert, zdobywając pierwszy punkt dla naszego zespołu w meczu Polska - Szwajcaria w BJK Cup. Stawką jest awans do turnieju finałowego. Liderka rankingu zagrała pierwszy od dwóch lata mecz w barwach reprezentacji Polski w rozgrywkach Billie Jean King Cup. Raszynianka jest oczywiście liderką polskiej drużyny, a pod nieobecność Magdy Linette (sprawy prywatne) drugą rakietą jest Magdalena Fręch. Początek rywalizacji w sobotę o godz 14=3. Najpierw mecz Świątek - Naef, a zaraz potem spotkanie Fręch - Waltert

Świątek - Naef O której godzinie gra Iga Świątek dzisiaj BJK Cup Szwajcaria - Polska

Mecz Szwajcaria - Polska rozgrywany jest w Biel. - To urocze miasto, bardzo spokojne. Ale pewnie kiedy zacznie się mecz, dzięki fanom będzie kipieć energią. Kiedy ostatnio grałam w BJK Cup, mecz był w Polsce - powiedziała Iga Świątek w rozmowie ze szwajcarską telewizją SRF. - Teraz zagramy na wyjeździe, więc na trybunach będzie pewnie głośny doping szwajcarskich kibiców. Na pewno muszę być na to gotowa, żebym potrafiła skupić się na swojej pracy. Wiem, że będzie mnie wspierał nasz wspaniały zespół, a na trybunach będą też na pewno polscy fani - komentuje Iga.

Kiedy gra Iga Świątek mecz BJK Cup Szwajcaria - Polska O której gra Iga Świątek

Szwajcarki zagrają bez największych gwiazd. Belinda Bencic jest w zaawansowanej ciąży, a Viktorija Golubic zmaga się z kontuzją. Simona Waltert, pierwsza rywalka Igi Świątek, zajmuje 158. miejsce w rankingu. Celine Naef to nr 148 WTA. - Na pewno przygotuję się taktycznie, ale postaram się przede wszystkim skupić na sobie i na tym, co będę chciała zrobić na korcie - stwierdziła Iga Świątek.

Mecz Iga Świątek - Celine Naef w spotkaniu Szwajcaria - Polska w BJK Cup zostanie rozegrany w sobkotę 14 kwietnia 2024. Początek meczu Świątek - Naef o godzinie 13. Transmisja TV na Eurosporcie 2. Poniżej plan gier w meczu Szwajcaria - Polska.

Szwajcaria - Polska

piątek godz. 14

  • Iga Świątek - Simona Waltert
  • Magdalena Fręch - Celine Naef

sobota godz. 13

  • Iga Świątek - Celine Naef
  • Magdalena Fręch - Simona Waltert
  • mecz debla

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 25
Ile lat skończyła w maju 2023 roku Iga Świątek?
Iga Świątek o szalonej końcówce sezonu i przygotowaniach do kolejnego | Super Tenis
Najnowsze