Kiedy gra Iga Świątek Indian Wells 2024 Z kim i o której godzinie gra Iga Świątek?

i

Autor: AP Kiedy gra Iga Świątek Indian Wells 2024 Z kim i o której godzinie gra Iga Świątek?

Indian Wells 2024

Kiedy gra Iga Świątek w Indian Wells 2024 Polka poznała rywalkę! Z kim i o której godzinie gra Iga Świątek pierwszy mecz?

2024-03-07 22:31

Iga Świątek zaczyna walkę w Indian Wells. Drabinka jest znana i wiadomo, z kim zagra Iga Świątek. Polka zacznie w 2. rundzie, a jej rywalką będzie Danielle Collins, która w przerywanym przez deszcz meczu pokonała 7:6, 7:6 Erikę Andriejewą. To drugi mecz Świątek z Collins w krótkim odstępie czasu. W styczniowym Australian Open Polka pokonała Amerykankę 6:4, 3:6, 6:4 po bardzo ciężkiej walce. Rok temu Iga Świątek doszła w Indian Wells do półfinału. Uległa w nim (2:6, 2:6) Jelenie Rybakinie, późniejszej triumfatorce. Sprawdź, kiedy i o której gra Iga Świątek w Indian Wells 2024.

Iga Świątek zaczyna walkę w Indian Wells. Za nami losowanie drabinki. Iga Świątek rywalizację w Indian Wells zacznie w 2. rundzie, a jej rywalką będzie Amerykanka Danielle Collins, która ograła 7:6, 7:6 rosyjską kwalifikantkę Erikę Andriejewą. W 3. rundzie Iga Świątek może wpaść na Czeszkę Lindę Noskovą, z którą przegrała w styczniowym Australian Open. Następną przeszkodą na drodze Igi Świątek może być Jekaterina Aleksandrowa, a jeszcze kolejną - już w ćwierćfinale - Jelena Ostapenko. W połówce naszej gwiazdy jest też Jelena Rybakina.

Kiedy gra Iga Świątek Indian Wells 2024 DRABINKA kobiet WTA

Iga Świątek nie miała szczęścia w losowaniu Indian Wells, ale zaraz po opublikowaniu drabinki zaskoczyła kibiców zdjęciem, na którym uśmiechnięta i wyraźnie zrelaksowana wyleguje się na leżaku, czytając książkę. Oby w jeszcze lepszym nastroju była po kolejnych zwycięstwach w prestiżowym turnieju w Kalifornii, który nazywany jest piątym Szlemem. Mistrzyni zgarnie 1,1 mln dolarów (ok. 4,4 mln zł).

O której godzinie gra Iga Świątek Indian Wells Z kim gra Iga Świątek pierwszy mecz

Iga Świątek dwa lata temu ustrzeliła w USA "słoneczny dublet", triumfując w Indian Wells i Miami Open, ale w 2023 r. przeżyła bolesne rozczarowanie. W Kalifornii odpadła w półfinale (2:6, 2:6 z Rybakiną), doznając na dodatek groźnej kontuzji żeber, przez którą wycofała się z turnieju na Florydzie. Teraz polska dominatorka będzie chciała znów pokazać moc, a przy okazji rozbić bank!

Mecz Iga Świątek - Danielle Collins w 2. rundzie turnieju Indian Wells zostanie rozegrany w piątek 8 marca. Początek meczu Świątek - Collins po godzinie 22 polskiego czasu (nie wcześniej, drugi mecz od godz. 20 po spotkaniu Kokkinakis - Sinner). Transmisja TV z turnieju WTA w Indian Wells na antenie Canal+ Sport.

Iga Świątek walczy w Indian Wells. Trudne losowanie

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 25
Ile lat skończyła w maju 2023 roku Iga Świątek?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze